STATUS QUO

У Львові жінка намагалася з'їсти бюлетень

У Львові 94-річна жінка влаштувала чотиригодинний скандал на виборчій дільниці, бо не захотіла голосувати вдома. За цей час вона встигла проголосувати, заснути, а також порвати і спробувати з'їсти бюлетень, - повідомляє УНН з посиланням на повідомлення Комітет виборців України Львів в Facebook. 

"В ОВО №115, ДВК №461982 стався курйозний випадок під час голосування. Майже відразу після відкриття на дільницю прийшла 94-річна жінка, яка внесена в НСП (список виборців, які не здатні самостійно пересуватися) і повинна голосувати вдома. Не дивлячись на пояснення членів виборчої комісії, що вона повинна реалізувати свій вибір будинку, жінка в скандальній формі наполягала на тому, що хоче голосувати на дільниці", - йдеться в повідомленні.

Як повідомили в КВУ, після тривалих суперечок виборча комісія за згодою наявних на ділянці спостерігачів проголосувала і вирішила надати жінці право проголосувати на дільниці.

"Після видачі бюлетенів і їх заповнення жінка не захотіла кинути бюлетені в переносну урну, а тільки в стаціонарні скриньки, які члени виборчої комісії були змушені захищати. За допомогою працівників ЛКП виборча комісія повідомила про інцидент дітям 94-річної жінки. Поки діти жінки їхали на ділянку, 94-річний виборець заснув", - йдеться в повідомленні.

За даними КВУ, після приїзду дітей скандал продовжився і тривав сумарно майже 4 години (приблизно до 13.00.).

"Завершальний акорд обурення 94-річної жінки виявився в тому, що вона почала рвати і їсти свої бюлетені. Врятовані залишки бюлетенів були складені в пакет і будуть ідентифіковані дільничною виборчою комісією як зіпсовані", - додали в КВУ.


Во Львове 94-летняя женщина со скандалом порвала бюллетени и попыталась их съесть.

Во Львове 94-летняя женщина устроила четырехчасовой скандал на избирательном участке, потому что не захотела голосовать дома. За это время она успела проголосовать, уснуть, а также порвать и попытаться съесть бюллетень, - сообщает УНН со ссылкой на сообщение Комитет избирателей Украины Львов в Facebook. https://www.unn.com.ua/uk/news/1814472-u-lvovi-94-richna-zhinka-vlashtuvala-na-dilnitsi-skandal-a-potim-rvala-ta-yila-byuleteni

"В ОВО №115, УИК №461982 произошел курьезный случай во время голосования. Почти сразу после открытия на участок пришла 94-летняя женщина, которая внесена в НСП (список избирателей, которые не способны самостоятельно передвигаться) и должна голосовать дома. Несмотря на объяснения членов избирательной комиссии, что она должна реализовать свой выбор дома, женщина в скандальной форме настаивала на том, что хочет голосовать на участке", - говорится в сообщении.

Как сообщили в КИУ, после длительных споров избирательная комиссия с согласия имеющихся на участке наблюдателей проголосовала и решила предоставить женщине право проголосовать на участке.

"После выдачи бюллетеней и их заполнения женщина не захотела бросить бюллетени в переносную урну, а только в стационарные ящики, которые члены избирательной комиссии были вынуждены защищать. С помощью работников ЛКП избирательная комиссия сообщила об инциденте детям 94-летней женщины. Пока дети женщины ехали на участок, 94-летний избиратель заснул", - говорится в сообщении.

По данным КИУ, после приезда детей скандал продолжился и продолжался суммарно почти 4 часа (примерно до 13.00.).

"Завершающий аккорд возмущения 94-летней женщины проявился в том, что она начала рвать и есть свои бюллетени. Спасенные остатки бюллетеней были сложены в пакет и будут идентифицированы участковой избирательной комиссией как испорченные", - добавили в КИУ.