У Личаківському районі висаджують квіти, зокрема на кільці вулиць Липинського - Богдана Хмельницокого з'явиться квітковий торт. Про це повідомляє прес-служба Львівської міської ради.

Бегонію, чорнобривці, сальвію та інші рослини вже висаджено на 5-ти локація району. У планах встановлення квіткових тортів і пірамід на кільці вул. Липинського — вул. Б. Хмельницького та на Галицькому перехресті.

Зокрема, квіти вже висаджено на пл. Митній, квітковий трикутник сформовано на вул. Зелена-Студентська, на вул. Тершаковців висаджено квіти у формі прапора України — синьо-жовтих кольорів. Також квіти висадили у сквері на пл. Петрушевича, і на вул. К. Левицького, 67, біля Личаківської районної адміністрації.

Завтра заплановано роботи з висадки квітів на вул. Івасюка — вул. Левицького, на вул. Чехова — вул. Личаківська (біля військового госпіталю) та на вул. Пекарська.

Залишається ще дві великі локації — це кільце на вул. Липинського — Богдана Хмельницького. Тут з квітів буде сформовано 4 торти. Також 4 квіткові піраміди буде встановлено на Галицькому перехресті. Вартість робіт на цих двох об’єктах становить 220 тис. грн. Загалом на висадку квітів на усіх об’єктах у нас передбачено 725 тис. грн. Роботи виконує підрядна організація ТОВ "Плантпол-Україна", яка стала переможцем тендеру на проведення цих робіт.


В Лычаковском районе высаживают цветы, в частности на кольце улиц Липинского - Богдана Хмельницокого появится цветочный торт. Об этом сообщает пресс-служба Львовского городского совета.

Бегонию, бархатцы, сальвию и другие растения уже высажены на 5-ти локация района. В планах установления цветочных тортов и пирамид на кольце ул. Липинского - ул. Б. Хмельницкого и на Галицком перекрестке.

В частности, цветы уже высажены на пл. Таможенной, цветочный треугольник сформирован на ул. Зелена-Студенческая, на ул. Тершаковцев высажены цветы в форме флага Украины - сине-желтых цветов. Также цветы высадили в сквере на пл. Петрушевича, и на ул. К. Левицкого, 67, у Лычаковской районной администрации.

Завтра запланированы работы по высадке цветов на ул. Ивасюка - ул. Левицкого, на ул. Чехова - ул. Лычаковское (около военного госпиталя) и на ул. Покраска.

Остается еще две большие локации - это кольцо на ул. Липинского - Богдана Хмельницкого. Здесь из цветов будет сформирован 4 торты. Также 4 цветочные пирамиды будет установлен на Галицком перекрестке. Стоимость работ на этих двух объектах составляет 220 тыс. Грн. Всего на высадку цветов на всех объектах у нас предусмотрено 725 тыс. Грн. Работы выполняет подрядная организация ООО "Плантпол-Украина", которая стала победителем тендера на проведение этих работ.