STATUS QUO

На Львівщині збільшать видобуток нафти та газу

"Укрнафта" планує розвивати нафтогазовидобуток на території Львівщини. Про це повідомляє прес-служба Львівської облдержадміністрації.

Минулого тижня відбулась зустріч першого заступника голови Львівської ОДА Ростислава Замлинського та Голови правління ПАТ "Укрнафта" Марка Роллінса. В межах зустрічі порушили питання розвитку нафтогазової промисловості на Львівщині та подальшої співпраці. Окрім того, зосередили увагу на напрямах діяльності компанії на Львівщині та процесі її реорганізації.

"Хочу наголосити, що метою цього процесу не є звільнення працівників. Результатом стане збільшення активності компанії можливість залучення інвестицій в нові проекти зі збільшення видобутку, а також фінансування екологічних та соціальних проектів", - зазначив Марк Роллінс.

В межах зустрічі також розглянули питання ребрендингу автозаправних станцій.


"Укрнафта" планирует развивать нефтегазодобыче на территории Львовщины. Об этом сообщает пресс-служба Львовской облгосадминистрации.

На прошлой неделе состоялась встреча первого заместителя председателя Львовской ОГА Ростислава Замлинского и председателя правления ПАО "Укрнафта" Марка Роллинса. В рамках встречи обсудили вопросы развития нефтегазовой промышленности на Львовщине и дальнейшего сотрудничества. Кроме того, сосредоточили внимание на направлениях деятельности компании на Львовщине и процессе ее реорганизации.

"Хочу подчеркнуть, что целью этого процесса не является увольнение работников. Результатом станет увеличение активности компании возможность привлечения инвестиций в новые проекты по увеличению добычи, а также финансирование экологических и социальных проектов", - отметил Марк Роллинс.

В рамках встречи также рассмотрели вопрос ребрендинга автозаправочных станций.

comments powered by Disqus