STATUS QUO

На Львівщині врятували полігон від пожару

Загоряння сухої трави неподалік Грибовицького полігону ТПВ ліквідовано, загорянь на території полігону не виявлено. Про це повідомляє прес-служба Львівської міської ради.

Пожежі на території полігону ТПВ не було, загоряння сухостою трапилось на землях Грибовицької сільської ради. Загоряння ліквідували працівники ДСНС. Територію полігону ТПВ в с. Великі Грибовичі обстежили, місця загоряння не виявили.

"Горів сухостій на території Грибовицької сільської ради, пожежники зупинили пожежу в кількох десятках метрів від дороги, яка відділяє полігон ТПВ. Весь полігон ТПВ оглянули, пожеж на території полігону не зафіксували, все нормально", — повідомив Сергій Бабак, заступник міського голови з питань житлово-комунального господарства.


Возгорание сухой травы неподалеку от Грибовичского полигона ТБО ликвидировано, возгораний на территории полигона не обнаружено. Об этом сообщает пресс-служба Львовского городского совета.

Пожары на территории полигона ТБО не было, возгорание сухостоя случилось на землях Грибовичского сельского совета. Возгорание ликвидировали сотрудники ГСЧС. Территорию полигона ТБО в с. Большие Грибовичи обследовали, места возгорания не обнаружили.

"Горел сухостой на территории Грибовичского сельского совета, пожарные остановили пожар в нескольких десятках метров от дороги, отделяющей полигон ТБО. Весь полигон ТБО осмотрели, пожаров на территории полигона не зафиксировали, все нормально", - сообщил Сергей Бабак, заместитель городского головы по вопросам жилищно-коммунального хозяйства.