STATUS QUO

Замарстинівську перекрили для транспорту

Від сьогодні буде перекрито для руху транспортних засобів вул. Замарстинівську (від вул. Липинського до вул. Дашкевича). Про це повідомляє прес-служба Львівської міської ради.

Як повідомили в департаменті житлового господарства та інфраструктури Львівської міської ради, від сьогодні, 22 лютого, до 22.00 1 грудня 2019 року буде перекрито рух транспортних засобів на вул. Замарстинівська (від вул. Липинського до вул. Дашкевича).

Як повідомили у ЛКП "Львівавтодор", реконструкція вул. Замарстинівська відбувається поетапно, відповідно розпочинаються роботи на наступному відрізку дороги.

Об’їзд дороги відбуватиметься згідно з розробленою тимчасовою схемою організації дорожнього руху.

Нагадаємо, з 16 лютого 2018 року, ЛКП "Львівавтодор" отримало дозвіл від Державної архітектурно-будівельної інспекції на проведення будівельних робіт на об’єкті "Реконструкція вул. Замарстинівської (від вул. Гайдамацької до вул. Торф’яної)". Виконуватиме роботи ТзОВ "Онур Конструкціон Інтернешнл". Ціна договору реконструкції вул. Замарстинівської (від вул. Гайдамацької до вул. Торф’яної)", який ЛКП "Львівавтодор" уклав з переможцем тендеру ТзОВ «Онур Конструкціон Інтернешнл», — 84 476 020,00 грн. Тривалість будівництва згідно з проектом організації будівництва становить 22 місяці.

Проектом передбачено:

 • реконструкція вулиці з трамвайними коліями — 0,899 км;
 • перекладка каналізаційного колектора по вул. Замарстинівській в межах реконструкції вулиці, заміну ділянок колекторів з бокових вулиць, заміна усіх випусків з житлових будинків та випусків з дощових ринв, заміна усіх дощоприймачів та їх приєднань до вуличних колекторів з влаштуванням гідрозатворів, влаштування колодязів та камер на підключенні до каналізаційної мережі. Діаметр проектованих колекторів 200−2000 мм;
 • заміна чавунного водопроводу діаметром 150−200 мм вздовж вул. Замарстинівської, заміна ділянок водопроводів з бокових вулиць, влаштування пожгідрантів та запірної арматури, влаштування колодязів на підключенні водопроводів з бокових вулиць;
 • влаштування дренажу дорожнього полотна;
 • влаштування зовнішнього освітлення;
 • захист мереж електропостачання, систем зв'язку;
 • заміна газопроводів середнього і низького тисків;
 • влаштування контактної мережі трамваю.

33ba41ca7a852da9aba892eb9e1afbd8.jpg


С сегодняшнего дня будет перекрыта для движения транспортных средств ул. Замарстыновская (от ул. Липинского до ул. Дашкевича). Об этом сообщает пресс-служба Львовского городского совета.

Как сообщили в департаменте жилищного хозяйства и инфраструктуры Львовского городского совета, с сегодняшнего дня, 22 февраля, до 22.00 1 декабря 2019 года будет перекрыто движение на ул. Замарстиновская (от ул. Липинского до ул. Дашкевича).

Как сообщили в ЛКП "Львовавтодор", реконструкция ул. Замарстиновская происходит поэтапно, в соответствии начинаются работы на следующем отрезке дороги.

Объезд дороги будет происходить согласно разработанной временной схеме организации дорожного движения.

Напомним, с 16 февраля 2018 года, ЛКП "Львовавтодор" получило разрешение от Государственной архитектурно строительной инспекции на проведение строительных работ на объекте "Реконструкция ул. Замарстиновской (от ул. Гайдамацкой до ул. Торфяная)". Выполнять работы будет ООО "Онур Конструкцион Интернешнл". Цена договора реконструкции ул. Замарстиновской (от ул. Гайдамацкой до ул. Торфяная)", который ЛКП "Львовавтодор" заключил с победителем тендера ООО "Онур Конструкцион Интернешнл", - 84 476 020,00 грн. Продолжительность строительства согласно проекту организации строительства составляет 22 месяца.

Проектом предусмотрено:

 • реконструкция улицы с трамвайными путями - 0,899 км;
 • перекладка канализационного коллектора по ул. Замарстыновской в ​​рамках реконструкции улицы, замену участков коллекторов с боковых улиц, замена всех выпусков из жилых домов и выпусков из дождевых желобов, замена всех дождеприемников и их присоединений к уличным коллекторов с устройством гидрозатворов, устройство колодцев и камер на подключении к канализационной сети. Диаметр проектируемых коллекторов 200-2000 мм;
 • замена чугунного водопровода диаметром 150-200 мм вдоль ул. Замарстиновской, замена участков водопроводов из боковых улиц, устройство пожгидранте и запорной арматуры, устройство колодцев на подключении водопроводов из боковых улиц;
 • устройство дренажа дорожного полотна;
 • устройство наружного освещения;
 • защиту сетей электроснабжения, систем связи;
 • газопроводов среднего и низкого давлений;
 • устройство контактной сети трамвая.
comments powered by Disqus