STATUS QUO

На Львівщині затримали депутата

На Львівщині правоохоронці затримали депутата під час отримання неправомірної вигоди. Кошти депутат однієї з місцевих рад на Львівщині вимагав та отримав за сприяння у позитивному вирішенні питання щодо виділення суб’єкту господарювання у власність двох земельних ділянок, прилеглих до автомобільної дороги міжнародного значення. Про це повідомляє відділ комунікації поліції Львівської області.

Зловмисника викрили працівники відділу розслідування особливо тяжких злочинів-детективи слідчого управління поліції Львівщини спільно з оперативниками управління захисту економіки у Львівській області та за процесуального керівництва обласної прокуратури.

Як встановили правоохоронці, 52-річний депутат однієї з місцевих рад на Львівщині, зловживаючи службовим становищем та владними повноваженнями, вимагав у суб’єкта господарювання неправомірну вигоду у сумі 40 тисяч гривень за сприяння у прийнятті сесією місцевої ради позитивного рішення щодо виділення у власність двох земельних ділянок площею 0,12 га, прилеглих до автомобільної дороги міжнародного значення.

За цим фактом було відкрито кримінальне провадження за ч.3 ст.368 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) КК України. Санкція статті передбачає покарання – штраф у сумі від тисячі п’ятисот до двох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або позбавлення волі на строк від трьох до шести років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

Правоохоронці затримали зловмисника згідно ст.208 КПК України 21 лютого під час одержання ним другої частини неправомірної вигоди у сумі 30 тисяч гривень. Невдовзі суд обере для затриманого міру запобіжного заходу. Досудове розслідування триває.


На Львовщине правоохранители задержали депутата при получении неправомерной выгоды. Средства депутат одного из местных советов на Львовщине требовал и получил за содействие в положительном решении вопроса о выделении субъекту хозяйствования в собственность двух земельных участков, прилегающих к автомобильной дороге международного значения. Об этом сообщает отдел коммуникации полиции Львовской области.

Злоумышленника разоблачили сотрудники отдела расследования особо тяжких преступлений -детективы следственного управления полиции Львовщины совместно с оперативниками управления защиты экономики во Львовской области и за процессуального руководства областной прокуратуры.

Как установили правоохранители, 52-летний депутат одного из местных советов на Львовщине, злоупотребляя служебным положением и властными полномочиями, требовал у субъекта хозяйствования неправомерную выгоду в сумме 40 000 гривен за содействие в принятии сессией местного совета положительного решения о выделении в собственность двух земельных участков площадью 0,12 га, прилегающих к автомобильной дороге международного значения.

По данному факту было открыто уголовное производство по ч.3 ст.368 (принятие предложения, обещания или получения неправомерной выгоды должностным лицом) УК Украины. Санкция статьи предусматривает наказание - штраф в сумме от тысячи пятисот до двух тысяч необлагаемых минимумов доходов граждан или лишение свободы на срок от трех до шести лет с лишением права занимать определенные должности или заниматься определенной деятельностью на срок до трех лет.

Правоохранители задержали злоумышленника согласно ст.208 УПК Украины 21 февраля во время получения им второй части неправомерной выгоды в сумме 30 тысяч гривен. Вскоре суд изберет для задержанного меру пресечения. Досудебное расследование продолжается.

comments powered by Disqus