STATUS QUO

На Львівщині судитимуть чоловіка, який бив дружину

На Львівщині судитимуть чоловіка, обвинуваченого в домашньому насильстві. Про це повідомляє відділ комунікації поліції Львівської області.

Під час досудового розслідування у кримінальному провадженні, відкритому за ст.126-1 (домашнє насильство) КК України, поліцейські встановили, що 41-річний мешканець одного з сіл Буського району систематично ображав свою дружину, обзивав її нецензурними словами, кидав у неї посудом та бив, чим завдав шкоди її фізичному та психічному здоров’ю.

Зокрема, жінка повідомила працівникам Буського відділення поліції про подібні факти, що мали місце  12, 21 та 22 січня 2019 року. Інколи чоловік нападав на неї кілька разів за вечір. У цей час він перебував у стані алкогольного сп’яніння і в окремих випадках, аби вгамувати насильника, у ситуацію доводилось втручатись її матері.

Обвинувальний акт щодо зловмисника переданий на розгляд суду – йому загрожує покарання – громадські роботи на строк від 150 до 240 годин або арешт на строк до шести місяців, або обмеження волі на строк до п’яти років, або позбавлення волі на строк до двох років.


На Львовщине будут судить мужчину, обвиняемого в домашнем насилии. Об этом сообщает отдел коммуникации полиции Львовской области.

Во время досудебного расследования в уголовном производстве, открытом по ст.126-1 (домашнее насилие) УК Украины, полицейские установили, что 41-летний житель одного из сел Бусского района систематически оскорблял свою жену, обзывал ее нецензурными словами, бросал в нее посуду и бил, чем нанес ущерб его физическому и психическому здоровью.

В частности, женщина сообщила работникам Бусского отделения полиции о подобных фактах, имевших место 12, 21 и 22 января 2019 года. Иногда человек нападал на нее несколько раз за вечер. Он в это время находился в состоянии алкогольного опьянения и в отдельных случаях, чтобы угомонить насильника, в ситуацию приходилось вмешиваться ее матери.

Обвинительный акт в отношении злоумышленника передан на рассмотрение суда - ему грозит наказание - общественные работы на срок от 150 до 240 часов или арест на срок до шести месяцев, или ограничение свободы на срок до пяти лет или лишение свободы на срок до двух лет.

comments powered by Disqus