STATUS QUO

На Львівщині обікрали дитсадок

У Яворові поліцейські викрили зловмисника, причетного до крадіжки з дитсадка. Ним виявився раніше неодноразово судимий 35-річний місцевий мешканець. Про це повідомляє відділ комунікації поліції Львівської області.

В Яворівський відділ поліції 8 січня звернулася директорка дошкільного навчального закладу міста, яка повідомила, що невідома особа проникла у приміщення дитсадка і викрала три ноутбуки, дитячі іграшки, продукти харчування та інше майно. Сума завданих збитків становить близько 20 тисяч гривень.

Поліцейські встановили, що до скоєння злочину причетний раніше неодноразово судимий 35-річний місцевий мешканець, який проник у заклад, пошкодивши двері. Правоохоронці вилучили у нього частину викрадених речей та інші речові докази.

За цим фактом відкрито кримінальне провадження за ч.3 ст.185 (крадіжка) Кримінального кодексу України. Зловмиснику загрожує від трьох до шести років позбавлення волі. Проводиться досудове розслідування.


В Яворове полицейские разоблачили злоумышленника, причастного к краже из детского сада. Им оказался ранее неоднократно судимый 35-летний местный житель. Об этом сообщает отдел коммуникации полиции Львовской области.

В Яворовский отдел полиции 8 января обратилась директор детского сада города, которая сообщила, что неизвестный проник в помещение детского сада и похитил три ноутбука, детские игрушки, продукты питания и другое имущество. Сумма нанесенного ущерба составляет около 20 000 гривен.

Полицейские установили, что к совершению преступления причастен ранее неоднократно судимый 35-летний местный житель, который проник в заведение, повредив дверь. Правоохранители изъяли у него часть похищенных вещей и другие вещественные доказательства.

По данному факту открыто уголовное производство по ч.3 ст.185 (кража) Уголовного кодекса Украины. Злоумышленнику грозит от трех до шести лет лишения свободы. Проводится досудебное расследование.