STATUS QUO

кошелек, школьники

На Львівщині школяри знайшли гаманець та віднесли у поліцію

Стрийські поліцейські подякували школярам за шляхетний вчинок. Діти, знайшовши на вулиці гаманець, принесли його у відділ поліції. Про це повідомляє відділ комунікації поліції Львівської області.

Четверо учнів стрийської середньої школи №7 віддали гаманець, в якому було близько 1 500 гривень та банківські картки. А вже поліцейські розшукали його власницю, місцеву мешканку, та повернули їй загублену річ.

Сьогодні, 20 вересня, під час зустрічі у школі, на якій були присутні майже всі учні та викладачі, правоохоронці подякувати чотирьом дітям за добру справу та вручили їм подяки і маленькі подарунки.

"В Стрию це вже добра традиція – відзначати за правосвідомі  вчинки. Школярі не привласнили знайдене. Вони звернулися у поліцію, щоб знайти його власника. Це гідний приклад для наслідування не лише для дітей, а й для дорослих", - зазначив  т.в.о. начальника Стрийського відділу поліції підполковник поліції Василь Петрик.

Підполковник поліції запросив старшокласників ставати курсантами навчальних закладів МВС України, щоб згодом поповнити лави правоохоронців.


Стрыйские полицейские поблагодарили школьников за благородный поступок. Дети, найдя на улице кошелек, принесли его в отдел полиции. Об этом сообщает отдел коммуникации полиции Львовской области.

Четверо учеников стрыйской средней школы №7 отдали кошелек, в котором было около 1500 гривен и банковские карточки. А уже полицейские разыскали его владелицу, местную жительницу, и вернули ей потерянную вещь.

Сегодня, 20 сентября, во время встречи в школе, на которой присутствовали почти все ученики и преподаватели, правоохранители поблагодарить четырех детей за доброе дело и вручили им благодарности и маленькие подарки.

"В Стрые это уже добрая традиция - отмечать за правосознательные поступки. Школьники не присвоили найдено. Они обратились в полицию, чтобы найти его владельца. Это достойный пример для подражания не только для детей, но и для взрослых", - отметил в. и. о. начальника Стрыйского отдела полиции подполковник полиции Василий Петрик.

Подполковник полиции пригласил старшеклассников становиться курсантами учебных заведений МВД Украины, чтобы впоследствии пополнить ряды правоохранителей.

Автор: Тетяна Костенко