STATUS QUO

У Львові електрик обікрав клієнта

Поліцейські викрили майстра, причетного до крадіжки з квартири львів’янина. Про це повідомляє відділ комунікації поліції Львівської області.

В Личаківський відділ поліції звернувся 40-річний місцевий мешканець. Чоловік повідомив, що з його помешкання було викрадено гаманець, який заявник зберігав у шафі у вітальній. В ньому знаходилося 650 доларів США, 1000 гривень та золота обручка. Загальна сума заподіяних збитків – близько 21 000 гривень

Працівники поліції встановили, що до вчинення правопорушення причетний раніше судимий 40-річний львів’янин, який ремонтував електрику в квартирі потерпілого.

Відкрите кримінальне провадження за ч.1 ст.185 Кримінального кодексу України (крадіжка). Максимальне покарання, передбачене статтею, - позбавлення волі на строк до трьох років.

Досудове розслідування триває.


Полицейские разоблачили мастера, причастного к краже из квартиры львовянина. Об этом сообщает отдел коммуникации полиции Львовской области.

В Лычаковский отдел полиции обратился 40-летний местный житель. Мужчина сообщил, что из его квартиры был похищен кошелек, который заявитель хранил в шкафу в гостиной. В нем находилось 650 долларов США, 1000 гривен и золотое кольцо. Общая сумма причиненного ущерба - около 21 000 гривен

Работники полиции установили, что к совершению правонарушения причастен ранее судимый 40-летний львовянин, который ремонтировал электричество в квартире потерпевшего.

Открытое уголовное производство по ч.1 ст.185 Уголовного кодекса Украины (кража). Максимальное наказание, предусмотренное статьей, - лишение свободы на срок до трех лет.

Досудебное расследование продолжается.

comments powered by Disqus