STATUS QUO

В Кам’янка-Бузькій "Жигулі" наїхав на жінку

В Кам’янка-Бузькій водій автомобіля "Жигулі" наїхав на жінку. Внаслідок автопригоди пішохід отримала тілесні ушкодження. Про це повідомляє відділ комунікації поліції Львівської області.

В Кам’янка-Бузький відділ поліції 20 серпня о 08.50 надійшла інформація про автопригоду, яка сталася у райцентрі. Як попередньо встановили правоохоронці, водій автомобіля "ВАЗ 2110", 41-річний місцевий мешканець, здійснив наїзд на 72-річну пенсіонерку. Травмована жінка з переломом ключиці була доставлена в лікарню.

Відкрите кримінальне провадження за ч.1 ст.286 Кримінального кодексу України (порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами). Максимальне покарання, передбачене статтею, - обмеження волі на строк до трьох років, з позбавленням права керувати транспортними засобами на строк до трьох років або без такого.

Досудове розслідування триває.


В Каменка-Бугской водитель автомобиля "Жигули" наехал на женщину. Вследствие ДТП пешеход получила телесные повреждения. Об этом сообщает отдел коммуникации полиции Львовской области.

В Каменка-Бугский отдел полиции 20 августа в 08.50 поступила информация о автопроисшествии, которое произошло в райцентре. Как предварительно установили правоохранители, водитель автомобиля "ВАЗ 2110", 41-летний местный житель, совершил наезд на 72-летнюю пенсионерку. Травмирована женщина с переломом ключицы был доставлен в больницу.

Открыто уголовное производство по ч.1 ст.286 Уголовного кодекса Украины (нарушение правил безопасности дорожного движения или эксплуатации транспорта лицами, управляющими транспортными средствами). Максимальное наказание, предусмотренное статьей, - ограничение свободы на срок до трех лет с лишением права управлять транспортными средствами на срок до трех лет или без такового.

Досудебное расследование продолжается.