STATUS QUO

кабель, завод, BMW, автомобили

На Львівщині вироблятимуть кабелі для BMW

На Львівщині відкрили нові виробничі потужності заводу із виробництва кабельної продукції для автомобілів світових брендів. Про це повідомляє прес-служба Львівської облдержадміністрації.

Сьогодні у Новому Роздолі відкрили нові виробничі потужності ТзОВ "ОДВ-ЕЛЕКТРИК", що займається виробництвом кабельної продукції  для автомобілів Volkswagen, BMW, Porsche, Volvo, OPEL.

"Важливо, що 1400 людей у Новому Роздолі мають місце праці, що тут працює конструкторське бюро, і сьогодні ми здійснили запуск верстату, розробленого в Україні, який продається не тільки для компаній "ОДВ-ЕЛЕКТРИК", але й для інших великих компаній. Саме такі кроки дадуть можливість повернути Україні місце у високотехнологічному виробництві устаткувань і машин", - наголосив голова ОДА Олег Синютка.

Очільник Львівщини також зазначив, що збільшення об’ємів виробництва на цьому підприємстві збільшить доходи до бюджетів всіх рівнів, що також дасть можливість залучити додаткові кошти для  ремонту дороги Миколаїв-Жидачів-Журавно-Стрий.


На Львовщине открыли новые производственные мощности завода по производству кабельной продукции для автомобилей мировых брендов. Об этом сообщает пресс-служба Львовской облгосадминистрации.

Сегодня в Новом Роздоле открыли новые производственные мощности ООО "ОДВ-Электрик", занимающегося производством кабельной продукции для автомобилей Volkswagen, BMW, Porsche, Volvo, OPEL.

"Важно, что 1400 человек в Новом Роздоле имеют место работы, что здесь работает конструкторское бюро, и сегодня мы осуществили запуск станка, разработанного в Украине, который продается не только для компаний" ОДВ-Электрик", но и для других крупных компаний. Именно такие шаги позволят вернуть Украине место в высокотехнологичном производстве установок и машин", - отметил председатель ОГА Олег Синютка.

Глава Львовской области также отметил, что увеличение объемов производства на этом предприятии увеличит доходы в бюджеты всех уровней, а также позволит привлечь дополнительные средства для ремонта дороги Николаев-Жидачев-Журавно-Стрый.

Автор: Тетяна Костенко