STATUS QUO

свалка, Богдановская, Гринера

Екоінспекторів не пустили до сміттєзвалища на Богданівській (фото)

Екоінспектори не змогли перевірити сміттєзвалище на вулиці Богданівській - ТПВ ТОВ “Грінера Україна” не допустила їх на територію. Про це повідомляє прес-служба Державної екологічної інспекції у Львівській області.

Як зазначають у Держекоінспекції, на їх адресу надійшло звернення громадян щодо прохання провести перевірку законності здійснення операцій з поводженням ТОВ “Грінера Україна“ на території м. Львова, в т. ч. складування ТПВ на вул. Богданівській, 11.

 Держінспекторами з ОНПС було здійснено виїзд для проведення позапланової перевірки дотримання вимог природоохоронного законодавства ТОВ “Грінера Україна“. Однак працівників Держкоінспекції не допустили на територію підприємства. Керівництво ТОВ “Грінера Україна“ відмовилось від підписання акту про недопущення на об’єкт перевірки.

З метою вирішення питання допущення до перевірки ТОВ “Грінера Україна“ в судовому порядку матеріали перевірки опрацьовує юридичний відділ.


Экоинспектора не смогли проверить свалку на улице Богдановской - ООО "Гринера Украина" не допустила их на территорию. Об этом сообщает пресс-служба Государственной экологической инспекции во Львовской области.

Как отмечают в Госэкоинспекции, к ним поступило обращение граждан с просьбой провести проверку законности осуществления операций с обращением ООО "Гринера Украина" на территории Львова, в т. ч. складирования ТБО на ул. Богдановской, 11.

 Госинспекторы охраны окружающей природной среды выехали для проведения внеплановой проверки соблюдения требований природоохранного законодательства ООО "Гринера Украина". Однако работников Госэкоинспекции не допустили на территорию предприятия. Руководство ООО "Гринера Украины" отказалось от подписания акта о недопущении на объект проверки.

С целью решения вопроса допущения к проверке ООО "Гринера Украина" в судебном порядке материалы проверки обрабатывает юридический отдел.

Автор: Тетяна Костенко