STATUS QUO

У Львові патрульні наділи різні шкарпетки

Патрульні наділи різні шкарпетки на підтримку сонячних дітей.

Як зазначають у прес-службі Патрульної поліції Львівської області, День проведення Міжнародного дня людини із синдромом Дауна вибраний не випадково. Двадцять перший день третього місяця пов’язаний з 3 копіями 21-ої хромосоми. Вперше цей День став щорічно відзначатися з 2006 року і був заснований на VI міжнародному симпозіумі по синдрому Дауна, проведеному в Пальма де Майорка, за ініціативою правлінь Європейської та Всесвітньої асоціацій Даун-синдром.

Міжнародний день людини з синдромом Дауна ставить перед собою мету привернути увагу суспільства до проблем людей з обмеженими здібностями, але своєю добротою, щирістю і безпосередністю компенсують все те , в чому вони відрізняються від звичайних людей, а часто і перевершують їх.

Аби висловити толерантність і підтримку людям з синдромом Дауна у всьому світі в цей день проходить акція "Lots of socks". Долучитися до неї просто: треба одягти різнокольорові, непарні чи просто яскраві шкарпетки. Таким чином ви продемонструєте свою солідарність з людьми з непарною хромосомою й водночас звернете на себе увагу перехожих, зрозумієте, як це - бути не таким як більшість.

b5f893f51183b6260e5ccefff5a7d726.md.jpg 05d03394195ea092ca939f9e1f87391a.md.jpg


Патрульные надели разные носки в поддержку солнечных детей.

Как отмечают в пресс-службе патрульной полиции Львовской области, День проведения Международного дня человека с синдромом Дауна выбран не случайно. Двадцать первый день третьего месяца связан с 3 копиями двадцать первой хромосомы. Впервые этот День стал ежегодно отмечаться с 2006 года и был основан на VI международном симпозиуме по синдрому Дауна, проведенном в Пальма де Майорка, по инициативе правлений Европейской и Всемирной ассоциаций Даун-синдром.

Международный день человека с синдромом Дауна ставит перед собой цель привлечь внимание общества к проблемам людей с ограниченными возможностями, но своей добротой, искренностью и непосредственностью компенсируют все то, в чем они отличаются от обычных людей, а часто и превосходят их.

Чтобы выразить толерантность и поддержку людям с синдромом Дауна во всем мире в этот день проходит акция "Lots of socks". Приобщиться к ней просто: надо надеть разноцветные, нечетные или просто яркие носки. Таким образом вы продемонстрируете свою солидарность с людьми с нечетным хромосомой и одновременно обратите на себя внимание прохожих, поймете, как это - быть не таким как большинство.