STATUS QUO

На підприємстві "Фуджікура" померла працівниця

На підприємстві ТзОВ "Фуджікура Аутомотів Україна Львів" померла оператор, котрій перед початком роботи стало погане. Про це повідомляє ГУ Держпраці у Львівській області.

Повідомлення про нещасний випадок надійшло до ГУ Держпраці у Львівській області 19 березня.

У повідомленні зазначається, що нещасний випадок стався з оператором автоматичних та напівавтоматичних ліній верстатів та установок ТзОВ "Фуджикура Аутомотів Україна Львів". 25.02.2019 року жінка прийшла на територію підприємства і перед початком роботи в першу зміну о 05 год. 57 хв. звернулась у медпункт підприємства зі скаргою на погане самопочуття. Була викликана швидка медична допомога, яка з підприємства доправила потерпілу у лікарню, де 10.03.2019 року вона померла.  


На предприятии ООО "Фуджикура Аутомотив Украине Львов" умерла оператор, которой перед началом работы стало плохо. Об этом сообщает ГУ Гоструда во Львовской области.

Сообщение о несчастном случае поступило в ГУ Гоструда во Львовской области 19 марта.

В сообщении отмечается, что несчастный случай произошел с оператором автоматических и полуавтоматических линий станков и установок ООО "Фуджикура Аутомотив Украине Львов". 25.02.2019 года женщина пришла на территорию предприятия и перед началом работы в первую смену в 05 час. 57 мин. обратилась в медпункт предприятия с жалобой на плохое самочувствие. Была вызвана скорая медицинская помощь, которая с предприятия доставила пострадавшую в больницу, где 10.03.2019 года она умерла.