STATUS QUO

Гравець зі Львівщини виграв 1 мільйон гривень

Гравець з Дрогобича виграв в "Лото-Забава" 1 000 000 гривен. Про це повідомляється на сайті "Лото-Забава". 

Під час розіграшу 1023-го тиражу, який відбувся 17 березня 2019 року, в "Великій грі" був виграний 1 000 000 гривень. В той день першою кулькою, що випали на початку розіграшу з великого лототрону, стала кулька з парним числом 50. Це гарантувало розіграш 1 млн гривень в категорії "три горизонталі з двома пільговими підківками", проте виграшу в цій категорії не сталося.

Виграш в 1 000 000 гривень гравцеві з Львівщини принісла не кулька, так як призовою стала категорія "три горизонталі з однією пільговою підковою". Виграшний квиток №0377460 був придбаний в м Дрогобич Львівської області в магазині "Спортліга", розташованому за адресою: вул. Пилипа Орлика, 9. Переможець відкрив новий десяток в загальному рахунку мільйонерів і мультимільйонерів, став 321-м щасливчиком на лічильнику "Лото-Забава" та дев'ятим в цьому році.

Оператор державних лотерей "М.С.Л." запрошує новоспеченого мільйонера відвідати Київ, стати почесним учасником "Клубу мільйонерів" М.С.Л. "і взяти участь в ексклюзивній подарунковій програмою "Два дні з життя мільйонера" для двох чоловік.


Игрок из Дрогобыча выиграл в "Лото-Забава" 1 миллион гривен. Об этом сообщается на сайте "Лото-Забава". 

Во время розыгрыша 1023-го тиража, который состоялся 17 марта 2019 года, в "Большой игре" был выигран 1 000 000 гривен. В тот день первым шариком, выпавшим в начале розыгрыша из большого лототрона, стал шарик с четным числом 50. Это гарантировало розыгрыш 1 млн гривен в категории "три горизонтали с двумя льготными подковками", однако выигрыша в этой категории не случилось. Выигрыш в 1 000 000 гривен игроку из Львовщины принес не шарик, так как призовой стала категория "три горизонтали с одной льготной подковкой". Выигрышный билет №0377460 был приобретен в г. Дрогобыч Львовской области в магазине «Спортліга», расположенном по адресу: ул. Пилипа Орлика, 9. Победитель открыл новый десяток в общем счете миллионеров и мультимиллионеров, стал 321-м счастливчиком на счету "Лото-Забава" и девятым в этом году.

Оператор государственных лотерей "М.С.Л." приглашает новоиспеченного миллионера посетить Киев, стать почетным участником "Клуба миллионеров "М.С.Л." и принять участие в эксклюзивной подарочной программе "Два дня из жизни миллионера" для двух человек.