STATUS QUO

У Львівському парку культури встановлять новий атракціон

У Львівському парку культури встановлять "Літаючу машину". Машина їздитиме вверх-вниз та обертатиметься навколо своєї осі. Про це повідомляє ZAXID.NET. 

На місці дитячого атракціону "Дзвіночок" у Львівському парку культури і відпочинку ім. Б. Хмельницького встановлять новий атракціон. Про це повідомив директор парку Олександр Молодий.

За словами Молодого, дитячий атракціон "Дзвіночок" вирішили демонтувати після планового огляду його стану. На його місці встановлять сімейний атракціон "Літаюча машина", який може вмістити 8 дорослих або 11 дітей.

"Цього року експерти, що проводять огляд атракціонів, нам сказали, що атракціон "Дзвіночок" вже не може експлуатуватися. На цьому місці встановимо новий атракціон. Це машина, яка їздить і крутиться навколо своєї осі", – розповів Олександр Молодий.

На сайті електронних закупівель Prozorro уже опублікований тендер на поставку нового атракціону "Літаюча машина", його очікувана вартість становить 964,8 тис. грн. За словами Молодого, новий атракціон планують запустити уже у травні-червні цього року.

Атракціон "Дзвіночок" у Парку культури встановили у 1986 році. Торік у парку демонтували легендарний атракціон для дорослих "Сюрприз", який встановили у 1979 році.


Во Львовском парке культуры установят "Летающую машину". Машина будет ездить вверх-вниз и вращаться вокруг своей оси. Об этом сообщает ZAXID.NET

На месте детского аттракциона "Колокольчик" во Львовском парке культуры и отдыха им. Б. Хмельницкого установят новый аттракцион. Об этом сообщил директор парка Александр Молодой.

По словам Молодого, детский аттракцион "Колокольчик" решили демонтировать после планового осмотра его состояния. На его месте установят семейный аттракцион "Летающая машина", который может вместить 8 взрослых или 11 детей.

"В этом году эксперты, проводящие осмотр аттракционов, нам сказали, что аттракцион "Колокольчик" уже не может эксплуатироваться. На этом месте установим новый аттракцион. Это машина, которая ездит и крутится вокруг своей оси", - рассказал Александр Молодой.

На сайте электронных закупок Prozorro уже опубликован тендер на поставку нового аттракциона "Летающая машина", его ожидаемая стоимость составляет 964,8 тыс. грн. По словам Молодого, новый аттракцион планируют запустить уже в мае-июне этого года.

Аттракцион "Колокольчик" в Парке культуры установили в 1986 году. В прошлом году в парке демонтировали легендарный аттракцион для взрослых "Сюрприз", который установили в 1979 году.

comments powered by Disqus