STATUS QUO

У Львові зберуть батьківські збори у школах, де найбільше невакцинованих дітей

Наступного тижня буде проведено батьківські збори у тих 40 школах, де є найбільша кількість невакцинованих дітей. Про це повідомила начальник управління освіти Зоряна Довганик, інформує прес-служба Львівської міської ради.

За даними управління охорони здоров’я Львівської міської ради, у школах Львова, попри інформаційну кампанію, близько 13 тисяч дітей або мають одне щеплення від кору, або не мають його зовсім. Щоб зупинити вірус кору, батькам було роздано бланки Інформованої згоди на вакцинацію дітей, які не мають щеплення.

"Ще раз звертаюся до батьків, адже, в першу чергу, це їх відповідальність за життя і здоров'я дітей. Вони повинні прийняти для себе правильне рішення, звернутись у заклади охорони здоров'я і вакцинувати своїх дітей. Якщо батьки ще вагаються щодо вакцинації, вони можуть звертатися до медичних працівників і отримати відповіді на свої запитання. Також наступного тижня буде проведено батьківські збори у тих 40 школах, де є найбільша кількість невакцинованих дітей. На ці батьківські збори буде запрошено медиків, які зможуть відповісти на усі запитання, які турбують батьків", — зазначил Зоряна Довганик, начальник управління освіти міськради.

Тож мерія вкотре закликає батьків звернути увагу на сумну статистику захворілих на кір та кількість смертей, і дати дозвіл на вакцинування своїх невакцинованих дітей. Це дозволить створити середовище, де вірус кору не зможе розповсюджуватись, та зупинити спалах захворюваності.

В місті є 30 локацій з кабінетами щеплень, де можна провести вакцинацію. Це можуть зробити самі батьки, прийшовши у кабінет вакцинації зі своєю дитиною, або, якщо батьки дали згоду, педагог організовано відведе дітей в поліклініку, де її вакцинують. До слова, за інформацією управління охорони здоров’я міськради, для зручності батьків кабінети щеплень працюють також у суботу. Вакцина наявна в достатній кількості.


На следующей неделе будет проведено родительское собрание в тех 40 школах с наибольшим количеством невакцинированных детей. Об этом сообщила начальник управления образования Звездная Довганик, сообщает пресс-служба Львовского городского совета.

По данным управления здравоохранения Львовского городского совета, в школах Львова, несмотря на информационную кампанию, около 13 000 детей либо имеют одну прививку от кори, либо не имеют ее вовсе. Чтобы остановить вирус кори, родителям были розданы бланки информированного согласия на вакцинацию детей, не имеющих прививки.

"Еще раз обращаюсь к родителям, ведь, в первую очередь, это их ответственность за жизнь и здоровье детей. Они должны принять для себя правильное решение, обратиться в учреждения здравоохранения и вакцинировать своих детей. Если родители еще не определились относительно вакцинации, они могут обращаться к медицинским работникам и получить ответы на свои вопросы. Также на следующей неделе будет проведено родительское собрание в тех 40 школах, где наибольшое количество невакцинированных детей. На эти родительские собрания будут приглашены медики, которые смогут ответить на все вопросы, которые беспокоят родителей", - отметил Звездная Довганик, начальник управления образования горсовета.

Поэтому мэрия в очередной раз призывает родителей обратить внимание на печальную статистику заболевших корью и количество смертей, и дать разрешение на вакцинации своих невакцинированных детей. Это позволит создать среду, где вирус кори не сможет распространяться, и остановить вспышку заболеваемости.

В городе есть 30 локаций с кабинетами прививок, где можно провести вакцинацию. Это могут сделать сами родители, придя в кабинет вакцинации со своим ребенком, или, если родители дали согласие, педагог организовано отведет детей в поликлинику, где его вакцинируют. К слову, по информации управления здравоохранения горсовета, для удобства родителей кабинеты прививок работают также в субботу. Вакцина имеется в достаточном количестве.

comments powered by Disqus