STATUS QUO

До Львова приїде Президент Порошенко з дружиною

У суботу до Львова приїде Петро Порошенко з дружиною. Президент візьме участь у презентації плану розвитку Львівщини до 2021 року. Про це повідомляє ZAXID.NET.

У суботу, 23 лютого, президент України Петро Порошенко приїде до Львова. Він візьме участь у засіданні Ради регіонального розвитку Львівщині на стадіоні "Арена Львів". Під час заходу презентують план розвитку Львівської області до 2021 року.

У прес-службі Львівської ОДА наразі не розголошують повну програму візиту Петра Порошенка. Однак, як інформує видання "Ехо Червонограда" з посиланням на місцевий осередок БПП, Петро Порошенко приїде разом із своєю дружиною Мариною і відвідає Червоноград. 

Марина Порошенко нібито візьме участь у відкритті інклюзивно-ресурсного центру, а президент виступить із промовою на Вічевій площі та покладе квіти до пам'ятника загиблим шахтарям.


В субботу во Львов приедет Петр Порошенко с женой. Президент примет участие в презентации плана развития Львовщины до 2021 года. Об этом сообщает ZAXID.NET.

В субботу, 23 февраля, президент Украины Петр Порошенко приедет во Львов. Он примет участие в заседании Совета регионального развития Львовской области на стадионе "Арена Львов". Во время мероприятия представят план развития Львовской области до 2021 года.

В пресс-службе Львовской ОГА пока не разглашают полную программу визита Петра Порошенко. Однако, как передает издание "Эхо Червонограда" со ссылкой на местное отделение БПП, Петр Порошенко приедет вместе со своей женой Мариной и посетит Червоноград. 

Марина Порошенко якобы примет участие в открытии инклюзивного ресурсного центра, а президент выступит с речью на Вечевой площади и возложит цветы к памятнику погибшим шахтерам.

comments powered by Disqus