STATUS QUO

На Львівщині судили поліцейського-сутенера

Поліцейський, який постачав дівчат для сексуальних втіх отримав п'ять років позбавлення волі, проте був звільнений від відбування покарання на три роки. Про це стало відомо з Єдиного державного реєстру судових рішень. 

Старшого сержанта поліції БПОП ГУНП у Львівській області звинувачували у тому, що в травні 2018 року у м. Львові він зареєструвався у соціальній мережі Інтернет на сайті "В контакті"  та почав розміщувати повідомлення про надання сексуальних послуг за грошову винагороду. Клієнтам, що відгукнулися, він надавав номер свого телефону для узгодження суми оплати послуг, часу та місця зустрічі. Після чого на власному автомобілі марки "BMW" доставляв дівчат. Їх послуги коштували 100 доларів, з яких "робітниці" отримували половину. Свої послуги вони надавали, зокрема, у готелі "Варшава" у Жовківському районі.

Таким чином, поліцейського обвинувачували у у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 303 КК України.

Між старшим прокурором та підозрюваним була укладена угода про визнання винуватості, згідно якої останній беззастережно визнав свою винуватість та погодився на призначення покарання у вигляді 5 років позбавлення волі зі звільненням від його відбування строком на 3 роки.

15 лютого 2019 року Жовківський районний суд Львівської області затвердив укладену угоду, призначив за ч. 2 ст. 303 КК України покарання у вигляді 5 років позбавлення волі та звільнив від відбування покарання строком на 3 роки.


Полицейский, который поставлял девушек для сексуальных утех, получил пять лет лишения свободы, однако был освобожден от отбывания наказания на три года. Об этом стало известно из Единого государственного реестра судебных решений. 

Старшего сержанта полиции БПОП ГУНП во Львовской области обвиняли в том, что в мае 2018 года во Львове он зарегистрировался в социальной сети Интернет на сайте "В контакте" и начал размещать сообщения о предоставлении сексуальных услуг за денежное вознаграждение. Клиентам, которые откликнулись, он давал номер телефона для согласования суммы оплаты услуг, времени и места встречи. После чего на собственном автомобиле марки "BMW" доставлял девушек. Их услуги стоили 100 долларов, из которых "работницы" получали половину. Свои услуги они оказывали, в частности, в гостинице "Варшава" в Жолковском районе.

Таким образом, полицейского обвиняли в в совершении уголовного преступления, предусмотренного ч. 2 ст. 303 УК Украины.

Между старшим прокурором и подозреваемым было заключено соглашение о признании виновности, согласно которому последний безоговорочно признал свою виновность и согласился на назначение наказания в виде 5 лет лишения свободы с освобождение от его отбывания сроком на 3 года.

15 февраля 2019 года Жолковский районный суд Львовской области утвердил заключенное соглашение, назначил по ч. 2 ст. 303 УК Украины наказание в виде 5 лет лишения свободы и освободил от отбывания наказания сроком на 3 года.

comments powered by Disqus