STATUS QUO

Загипнотизована львів'янка віддала всі гроші та коштовності

У Львові шахрайка видурила у жінки гроші та золоті прикраси. Поліцейські наголошують – стережіться аферистів та уникайте контакту з підозрілими незнайомцями!

Як розповіли у відділі комунікації поліції Львівської області, у Сихівський відділ поліції 20 лютого за допомогою звернулася 29-річна львів’янка, котра повідомила, що в обідній час на вулиці Антоненка-Давидовича до неї звернулась незнайома жінка. Поспілкувавшись з нею, заявниця пішла додому, взяла 43 тисячі гривень, 1500 тисячі євро, тисячу злотих, 70 доларів США, золоті прикраси та передала усе незнайомці. З часом, зрозумівши, що стала жертвою шахрайства, потерпіла звернулася у поліцію.

За цим фактом поліцейські відкрили кримінальне провадження за ч.1 ст.190 (шахрайство) Кримінального кодексу України. Максимальне покарання, передбачене санкцією статті, – до трьох років обмеження волі.

Зараз правоохоронці встановлюють особу зловмисниці та застерігають громадян - уникайте контакту з підозрілими незнайомцями.


Во Львове мошенница выманила у женщины деньги и золотые украшения. Полицейские отмечают - берегитесь аферистов и избегайте контакта с подозрительными незнакомцами!

Как рассказали в отделе коммуникации полиции Львовской области, в Сыховский отдел полиции 20 февраля за помощью обратилась 29-летняя львовянка, которая сообщила, что в обеденное время на улице Антоненко-Давидовича к ней обратилась незнакомая женщина. Пообщавшись с ней, заявительница пошла домой, взяла 43000 гривен, 1500 тысячи евро, тысячу злотых, 70 долларов США, золотые украшения и передала все незнакомцы. Со временем, поняв, что стала жертвой мошенничества, потерпевшая обратилась в полицию.

По данному факту полицейские открыли уголовное производство по ч.1 ст.190 (мошенничество) Уголовного кодекса Украины. Максимальное наказание, предусмотренное санкцией статьи, - до трех лет ограничения свободы.

Сейчас правоохранители устанавливают личность злоумышленницы и предостерегают граждан - избегайте контакта с подозрительными незнакомцами.

 

comments powered by Disqus