STATUS QUO

У Львові 13-річна школярка пішла з дому

У Львові працівники поліції встановили місцеперебування школярки. Дівчина вдома, жодних протиправних дій щодо неї вчинено не було. Про це повідомляє відділ комунікації поліції Львівської області.

У Франківський відділ поліції надійшло повідомлення від львів’янки про те, що її 13-річна донька 19 листопада не повернулася додому.

До пошуків неповнолітньої були залучені працівники Франківського відділу поліції та інших підрозділів. Роботу правоохоронців ускладнювало те, що школярка не мала при собі мобільного телефону. Активні пошуки протягом ночі дали свій результат - вранці 20 листопада дівчинка знайшлася. Жодних протиправних дій щодо неї вчинено не було.

Поліцейські встановлюють мотиви вчинку неповнолітньої, щоб не допустити такої ситуації в майбутньому.


Во Львове работники полиции установили местонахождение школьницы. Девушка дома, никаких противоправных действий в отношении нее совершено не было. Об этом сообщает отдел коммуникации полиции Львовской области.

В Франковский отдел полиции поступило сообщение от львовянки о том, что ее 13-летняя дочь 19 ноября не вернулась домой.

К поискам несовершеннолетней были привлечены работники Франковского отдела полиции и других подразделений. Работу правоохранителей осложняло то, что школьница не имела при себе мобильного телефона. Активные поиски в течение ночи дали свой результат - утром 20 ноября девочка нашлась. Никаких противоправных действий в отношении нее совершено не было.

Полицейские устанавливают мотивы поступка несовершеннолетней, чтобы не допустить такой ситуации в будущем.