STATUS QUO

На Перемишлянщині засудили мисливця

На Перемишлянщині засудили чоловіка за незаконне виготовлення та зберігання зброї, яку він використовував на полюванні. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Львівської області.

Цьогоріч у вересні вироком Перемишлянського районного суду 42-річного мешканця Турківщини визнано винним у незаконному виготовленні зброї (ст.263-1 КК України) та її незаконному зберіганні (ч.1 ст.263 КК України).

Як встановило слідство, чоловік виготовив гладкоствольну рушницю із 5 змінними стволами для полювання ще у 2015 році. З тих пір зброю чоловік зберігав на горищі житлового будинку в одному з сіл на Перемишлянщині майже 3 роки. Проте, навесні 2018 року його незаконне полювання на території одного мисливського господарства помітили єгері, які і повідомили про цей факт правоохоронців.

Перемишлянський райсуд підтримав позицію прокурора та призначив зловмиснику покарання у вигляді 4 років позбавлення волі з іспитовим терміном 1 рік 3 місяці. Окрім цього, він повинен сплатити майже 3 тис. грн. за проведення судово-балістичної експертизи.

Зазначається, що під час розслідування та судового розгляду правопорушник співпрацював зі слідством та повністю визнав свою вину.


На Перемышлянщине осудили мужчину за незаконное изготовление и хранение оружия, которое он использовал на охоте. Об этом сообщает пресс-служба прокуратуры Львовской области.

В этом году в сентябре приговором Перемышлянского районного суда 42-летнего жителя Турковщини признали виновным в незаконном изготовлении оружия (ст.263-1 УК Украины) и его незаконном хранении (ч.1 ст.263 УК Украины).

Как установило следствие, мужчина изготовил гладкоствольное ружье с 5 сменными стволами для охоты еще в 2015 году. С тех пор оружие мужчина хранил на чердаке жилого дома в одной из деревень в Перемышлянском районе почти 3 года. Однако, весной 2018-го его незаконную охоту на территории одного охотничьего хозяйства заметили егеря, которые и сообщили об этом факте правоохранителям.

Самборский райсуд поддержал позицию прокурора и назначил злоумышленнику наказание в виде 4 лет лишения свободы с испытательным сроком 1 год 3 месяца. Кроме этого, он должен уплатить почти 3 тыс. грн. за проведение судебно-баллистической экспертизы.

Отмечается, что в ходе расследования и судебного рассмотрения правонарушитель сотрудничал со следствием и полностью признал свою вину.

comments powered by Disqus