STATUS QUO

На Львівщині шахрай видурив у людей 8 млн грн

На Львівщині судитимуть шахрая, який видурив у громадян понад 8 млн грн. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Львівської області.

За процесуальним керівництвом прокуратури області слідчими Нацполіції здійснюється досудове розслідування стосовно мешканця Львівщини, який підозрюється у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч.ч.1, 2, 3, 4 ст.190 (шахрайство) КК України.

Встановлено, що зловмисник видавав себе за митного брокера та шляхом обману видурював у довірливих громадян (жителів Львівщини та сусідніх областей) гроші. "Працював" на території митного поста "Західний" Львівської митниці ДФС. Усього нашахраював понад 8 млн грн.

З урахуванням численних заяв потерпілих, особі повідомлено про зміну раніше оголошеної підозри у вчиненні ним близько 135 епізодів протиправної діяльності. 25.07.2019 досудове розслідування у вказаному кримінальному провадженні завершено та обвинувальний акт скеровано для розгляду по суті до місцевого суду.

За вказані протиправні дії підозрюваному загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від п’яти до дванадцяти років з конфіскацією майна.


На Львовщине будут судить мошенника, который выманил у граждан более 8 млн грн. Об этом сообщает пресс-служба прокуратуры Львовской области.

Под процессуальным руководством прокуратуры области следователями Нацполиции осуществляется досудебное расследование в отношении жителя Львовщины, который подозревается в совершении уголовных преступлений, предусмотренных ч.ч.1, 2, 3, 4 ст.190 (мошенничество) УК Украины.

Установлено, что злоумышленник выдавал себя за таможенного брокера и путем обмана выманивал у доверчивых граждан (жителей Львовщины и соседних областей) деньги. "Работал" на территории таможенного поста "Западный" Львовской таможни ГФС. Всего нашахраював более 8 млн грн.

С учетом многочисленных заявлений пострадавших, лицу сообщено об изменении ранее объявленной подозрению в совершении около 135 эпизодов противоправной деятельности. 25.07.2019 досудебное расследование в указанном уголовном производстве завершено и обвинительный акт направлен для рассмотрения по существу в местный суд.

За указанные противоправные действия подозреваемому грозит наказание в виде лишения свободы на срок от пяти до двенадцати лет с конфискацией имущества.