STATUS QUO

У Львові відбудеться фестиваль морозива

Цими вихідними львів’ян запрошують на фестиваль морозива. Про це повідомляє прес-служба Львівської міської ради.

Цими вихідними, 20−21 липня, у Львові проведуть фестиваль морозива Lviv Ice Cream Festival. Вхід на територію фестивалю — у дворик Ратуші буде безкоштовним для всіх відвідувачів. Триватиме фестиваль з 12.00 до 22.00.

Ідея фестивалю — створити платформу для розвитку локального підприємства та ознайомити мешканців міста з місцевими виробниками.

"Ми хочемо зробити якісний, смачний фестиваль морозива у місті, що стане цікавою подією як для мешканців Львова так і для туристів. Ми подбаємо про велику кількість активностей та відпочинкових зон для зручного відпочинку всією родиною", — зазначають організатори.

На Lviv Ice Cream Festival весело всім: для дітей будуть діяти ігрові зони і майстер-класи, багато конкурсів і kids party щодня. А дорослі зможуть відпочити у лаундж-зоні, випити смачної кави/фрешів/смузі та посмакувати морозивом і десертами. Додатковими розвагами для відвідувачів стануть яскраві фотозони та веселі аніматори.


В эти выходные львовян приглашают на фестиваль мороженого. Об этом сообщает пресс-служба Львовского городского совета.

В эти выходные, 20-21 июля, во Львове проведут фестиваль мороженого Lviv Ice Cream Festival. Вход на территорию фестиваля - во дворик Ратуши будет бесплатным для всех посетителей. Продлится фестиваль с 12.00 до 22.00.

Идея фестиваля - создать платформу для развития локального предприятия и ознакомить жителей города с местными производителями.

"Мы хотим сделать качественный, вкусный фестиваль мороженого в городе, который станет интересным событием как для жителей Львова, так и для туристов. Мы позаботимся о большом количестве активностей и зон отдыха для удобного отдыха всей семьей", - отмечают организаторы.

На Lviv Ice Cream Festival будет весело всем: для детей будут действовать игровые зоны и мастер-классы, много конкурсов и kids party ежедневно. А взрослые смогут отдохнуть в лаундж-зоне, выпить вкусного кофе/фрешей/смузи и насладиться мороженым и десертами. Дополнительными развлечениями для посетителей станут яркие фотозоне и веселые аниматоры.