STATUS QUO

На Львівщині пенсіонерка засіяла поле маком

На Самбірщині поліцейські виявили у 72-річній жительки району понад 1000 рослин маку. Про це повідомляє відділ комунікації поліції Львівської області.

Працівники Самбірського відділу поліції 17 липня в одному із сіл району виявили на присадибній ділянці, яка належить 72-річній місцевій мешканці, 1 066 рослин маку.

Відкрите кримінальне провадження за ч.2 ст.310 Кримінального кодексу України (посів або вирощування снотворного маку чи конопель). Статтею передбачене покарання у вигляді позбавлення волі на строк від трьох до семи років.

Вилучені рослини направлені на дослідження. Поліція встановлює, з якою метою жінка їх вирощувала.


На Самборщине полицейские обнаружили у 72-летней жительницы района более 1000 растений мака. Об этом сообщает отдел коммуникации полиции Львовской области.

Работники Самборского отдела полиции 17 июля в одном из сел района обнаружили на приусадебном участке, принадлежащем 72-летней местной жительнице, 1066 растений мака.

Открыто уголовное производство по ч.2 ст.310 Уголовного кодекса Украины (посев или выращивание снотворного мака или конопли). Статьей предусмотрено наказание в виде лишения свободы на срок от трех до семи лет.

Изъятые растения направлены на исследование. Полиция устанавливает, с какой целью женщина их выращивала.