STATUS QUO

"День тиші" у Львові проходить з порушеннями

Сьогодні у "день тиші" поліцейські Львівщині зареєстрували 24 повідомлення про можливі порушення виборчого законодавства. Станом на16.00 за чотирма із них складено протоколи про адміністративні правопорушення, щодо інших – триває перевірка. Про це повідомляє відділ комунікації поліції Львівської області.

Всі вони внесені до Журналу єдиного обліку.

Поліцейські звертаються до громадян з проханням дотримуватись чинного виборчого законодавства та повідомляти про факти незаконної агітації на оперативну лінію 102

Нагадуємо, сьогодні, 20 липня, - так званий "день тиші", коли заборонені буд-які агітаційні заходи за кандидатів у народні депутати України: розповсюдження плакатів, буклетів та листівок, розміщення рекламних матеріалів у засобах масової інформації тощо.

У випадку порушення виборчого законодавства в "день тиші" передбачена адміністративна відповідальність за ст.212-10 (порушення обмежень щодо ведення передвиборної агітації) КУпАП. За незаконну агітацію громадяни можуть бути оштрафовані на 510-850 гривень, а посадовці – на 850-1360 гривень.


Сегодня в "день тишины" полицейские Львовщине зарегистрировали 24 сообщение о возможных нарушениях избирательного законодательства. По состоянию на16.00 по четырем из них составлены протоколы об административных правонарушениях, по другим - проводится проверка. Об этом сообщает отдел коммуникации полиции Львовской области.

Все они внесены в журнал единого учета.

Полицейские обращаются к гражданам с просьбой соблюдать действующее избирательное законодательство и сообщать о фактах незаконной агитации на оперативную линию 102

Напоминаем, сегодня, 20 июля, - так называемый "день тишины", когда запрещены агитационные мероприятия за кандидатов в народные депутаты Украины: распространение плакатов, буклетов и листовок, размещение рекламных материалов в средствах массовой информации.

В случае нарушения избирательного законодательства в "день тишины" предусмотрена административная ответственность за ст.212-10 (нарушение ограничений относительно ведения предвыборной агитации) КоАП. За незаконную агитацию граждане могут быть оштрафованы на 510-850 гривен, а должностные лица - на 850-1360 гривен.