STATUS QUO

Фуджікура Аутомотів Україна, вакансии

В японську компанію на Львівщині потрібні робітники

В японську компанію "Фуджікура Аутомотів Україна" в Яворівському районі, яка спеціалізується на виготовленні електричного обладнання для автомобілів, потрібні робітники. Про це повідомляє прес-служба Яворівської райдержадміністрації. 

Японська компанія у 2014 році відкрила на теренах Яворівщини завод і відтоді забезпечує краян офіційним заробітком. Під час міні-ярмарку вакансій спеціаліст з підбору персоналу центру зайнятості Анастасія Задорожня повідомила, що компанія надає транспортне забезпечення, соціальний пакет, та додаткову винагороду розміром у 2500 гривень за працевлаштування друга. Мешканцям віддалених населених пунктів корпорація пропонує безкоштовне житло у Львові. Для того, аби трудитися у ТзОВ "Фуджікура", не обов’язково мати освіту - усі необхідні знання та вміння потенційні кандидати отримують під час оплачуваного навчання та стажування на виробничій лінії. Тим, хто справлятиметься з обов’язками та виконуватиме усі плани і завдання, іноземна фірма обіцяє швидкий кар’єрний ріст.


В японскую компанию "Фуджикура Аутомотив Украине" в Яворовском районе, которая специализируется на изготовлении электрооборудования для автомобилей, нужны работники. Об этом сообщает пресс-служба Яворивского райгосадминистрации. 

Японская компания в 2014 году открыла на территории Яворовщины завод и с тех пор обеспечивает местных жителей официальным заработком. Во время мини-ярмарки вакансий специалист по подбору персонала центра занятости Анастасия Задорожная сообщила, что компания предоставляет транспортное обеспечение, социальный пакет и дополнительное вознаграждение в размере 2500 гривен за трудоустройство друга. Жителям отдаленных населенных пунктов корпорация предлагает бесплатное жилье во Львове. Для того, чтобы трудиться в ООО "Фуджикура", не обязательно иметь образование - все необходимые знания и умения потенциальные кандидаты получают во время оплачиваемого обучения и стажировки на производственной линии. Тем, кто будет справляться с обязанностями и выполнять все планы и задачи, иностранная фирма обещает быстрый карьерный рост.

Автор: Тетяна Костенко