STATUS QUO

пропал, боец АТО, Виктор Войтович

Стали відомі нові подробиці зникнення бійця АТО зі Львівщини

Стали відомі нові подробиці зникнення Віктора Войтовича, який пропав у Києві по дорозі до своєї частини у Рівно. Про це розповіла волонтер "Майдан. Медики" Світлана Сидоренко на своїй сторінці у Facebook

Як розповіла волонтер, разом з військовим прокурором вдалося встановити покроковий маршрут Віктора Войтовича з військового госпіталю.

"Сьогодні мені передзвонив прокурор і сказав, що старший групи, командир підтвердив: вночі приїхали в Київ, потяг до Рівно о 15:00. Войтович (абсолютно тверезий(!)) і ще один його побратим, попросились їхати автобусом до частини. Командир погодився (майже 10 годин сидіти на вокзалі). Зі слів побратима, Войтович на автостанції попросив в побратима 100 грн., щоб зайти до сестри, яка ніби-то мешкає в Києв, не далеко. Більше його не бачили. Хто бачив чи знає, де знаходиться людина з світлини, то прошу повідомити", - говорить волонтер.


Стали известны новые подробности исчезновения Виктора Войтовича, который пропал в Киеве по дороге в свою часть в Ровно. Об этом рассказала волонтер "Майдан. Медики" Светлана Сидоренко на своей странице в Facebook. 

Как рассказала волонтер, вместе с военным прокурором удалось установить пошаговый маршрут Виктора Войтовича из военного госпиталя.

"Сегодня мне перезвонил прокурор и сказал, что старший группы, командир подтвердил: ночью приехали в Киев, поезд до Ровно в 15:00. Войтович (абсолютно трезвый (!)) и еще один его побратим, попросились ехать автобусом в часть. Командир согласился (почти 10 часов сидеть на вокзале). По словам побратима, Войтович на автостанции попросил у собрата 100 грн., чтобы зайти к сестре, которая якобы живет в Киеве, не далеко. Больше его не видели. Кто видел или знает, где находится человек с фотографии, то прошу сообщить", - говорит волонтер.

Автор: Тетяна Костенко