STATUS QUO

У Трускавці подорожчала вода

Трускавецький водоканал підняв тариф на послугу водопостачання та водовідведення майже на чверть. Про це повідомляє "Трускавецький вісник".

Тариф на послугу водопостачання та водовідведення від ТзОВ "Трускавецький водоканал" зріс з 16 грн. 53 коп. до 20 грн. 72 коп. за 1 м. куб., тобто орієнтовно на 24,6%. Відповідне рішення сьогодні, 20 червня, прийняв виконавчий комітет Трускавецької міської ради. "За" дане рішення проголосувало 9 членів виконкому (необхідна мінімальна кількість для прийняття рішення), хоча й з другої спроби.


Трускавецкий водоканал поднял тариф на услугу водоснабжения и водоотведения почти на четверть. Об этом сообщает "Трускавецкий вестник".

Тариф на услугу водоснабжения и водоотведения от ООО "Трускавецкий водоканал" вырос с 16 грн. 53 коп. до 20 грн. 72 коп. за 1 м. куб., то есть ориентировочно на 24,6%. Соответствующее решение сегодня, 20 июня, принял исполнительный комитет Трускавецкого городского совета. "За" данное решение проголосовали 9 членов исполкома (необходимое минимальное количество для принятия решения), хотя и со второй попытки.

comments powered by Disqus