STATUS QUO

У Львові ліквідовані три незаконні АЗС

Співробітники податкової міліції Головного управління ДФС у Львівській області припинили незаконну діяльність трьох АЗС на території обласного центру. Про це повідомляє ГУ ДФС України у Львівській області.

У рамках проведення операції "Акциз – 2019" було задокументовано незаконну діяльність трьох АЗС на території Львова по вулицях Рудненській, Левандівській та Шевченка, через які здійснювалась реалізація дизельного пального без відповідних дозвільних документів.

Всього описано та опечатано обладнання для заправки транспортних засобів орієнтовною вартістю 450 тис. грн., дизельне паливо в кількості орієнтовно 28 тон орієнтовною вартістю близько 850 тис.гривень.

Щодо порушників складено протоколи про адміністративне правопорушення за ч.1 ст.164 Кодексу України про адміністративні правопорушення. Матеріали адміністративних правопорушень скеровано до суду.

Довідка SQ. За січень-травень 2019 року співробітниками податкової міліції виявлено 30 нелегальних АЗС, а у двох випадках територіальними судами вже накладено на порушників штрафи в розмірі 17 тис. гривень.


Сотрудники налоговой милиции Главного управления ГФС во Львовской области пресекли незаконную деятельность трех АЗС на территории областного центра. Об этом сообщает ГУ ГФС Украины во Львовской области.

В рамках проведения операции "Акциз - 2019" была задокументирована незаконная деятельность трех АЗС на территории Львова по улицам Рудненская, Левандовская и Шевченко, через которые осуществлялась реализация дизельного топлива без соответствующих разрешительных документов.

Всего описано и опечатано оборудования для заправки транспортных средств ориентировочной стоимостью 450 тыс. грн., дизельное топливо в количестве ориентировочно 28 тонн ориентировочной стоимостью около 850 тыс. гривен.

В отношении нарушителей составлены протоколы об административном правонарушении по ч.1 ст.164 Кодекса Украины об административных правонарушениях. Материалы административных правонарушений направлены в суд.

Справка SQ. За январь-май 2019 сотрудниками налоговой милиции выявлено 30 нелегальных АЗС, а в двух случаях территориальными судами уже наложен на нарушителей штрафы в размере 17 тыс. гривен.