STATUS QUO

погода, снег, гололедица

На Львівщині погіршиться погода

Упродовж 20–24 квітня на Львівщині очікується ускладнення погодних умов. Про це повідомив в.о директора департаменту з питань цивільного захисту Львівської облдержадміністрації Олександр Харчук.

Так, за інформацією Львівського регіонального центру з гідрометеорології, упродовж 20 – 24 квітня погоду на території області обумовить проходження ряду атмосферних фронтів.

Зокрема, збережеться хмарна погода. У південній частині області часом опади (переважно у вигляді мокрого снігу), слабке налипання мокрого снігу. На окремих ділянках автомобільних доріг ожеледиця. Вітер північно-східний, 7-12 м/с, місцями – пориви до 15-20 м/с. Температура повітря вночі 1-3° тепла, на поверхні ґрунту та місцями в повітрі заморозки від 0° до 7° морозу, вдень 3-8° тепла.

Департамент з питань цивільного захисту облдержадміністрації звертається до мешканців області з проханням бути уважними під час руху по дорогах області, зважати на погодні умови та неухильно дотримуватися правил дорожнього руху.


В течение 20-24 апреля на Львовщине ожидается осложнение погодных условий. Об этом сообщил и.о. директора департамента по вопросам гражданской защиты Львовской облгосадминистрации Александр Харчук.

Так, по информации Львовского регионального центра по гидрометеорологии, в течение 20-24 апреля погода на территории области будет обусловлена прохождением ряда атмосферных фронтов.

В частности, сохранится облачная погода. В южной части области временами осадки (преимущественно в виде мокрого снега), слабое налипание мокрого снега. На отдельных участках автомобильных дорог гололедица. Ветер северо-восточный, 7-12 м/с, местами - порывы до 15-20 м/с. Температура воздуха ночью 1-3 °С тепла, на поверхности почвы и местами в воздухе заморозки от 0 °С до 7 °С мороза, днем ​​3-8 ° тепла.

Департамент по вопросам гражданской защиты облгосадминистрации обращается к жителям области с просьбой быть внимательными при движении по дорогам области, учитывать погодные условия и неукоснительно соблюдать правила дорожного движения.

Автор: Тетяна Костенко