STATUS QUO

Школярка з Трускавця знайшла 150 тисяч гривен

Шестикласниця Андріана Дзюбайло, вихованка ДЮСК "Спортовець" знайшла барсетку з грошима та повернула їх власнику. Про це повідомляє прес-служба Трускавецької міської ради. 

Андріана знайшла біля свого будинку чоловічу сумочку з грошима, в якій було близько 150 тисяч гривень. Дівчина згадала, що бачила таку сумку в руках свого сусіда, та віднесла знахідку до його квартири.

Андріана Дзюбайло - шестикласниця спортсменка, вихованка ДЮСК "Спортовець", призерка Відкритого всеукраїнського турніру з вільної боротьби "OPEN FIRST TRUSKAVETSKY SPRING", який відбувся у Трускавці 15-16 березня. Нагороджена грамотою і медаллю за перше місце, статуеткою у номінації "За волю до перемоги", та спеціальним Кубком "За чесність".

Фото з сайту "Змістовно". 


Шестиклассница Андриана Дзюбайло, воспитанница ДЮСК "Спортовец" нашла барсетку с деньгами и вернула их владельцу. Об этом сообщает пресс-служба Трускавецкого городского совета. 

Андриана нашла у своего дома мужскую сумочку с деньгами, в которой было около 150 000 гривен. Девушка вспомнила, что видела такую ​​сумку в руках своего соседа, и отнесла находку в его квартиру.

Андриана Дзюбайло - шестиклассница спортсменка, воспитанница ДЮСК "Спортовец", призер Открытого всеукраинского турнира по вольной борьбе "OPEN FIRST TRUSKAVETSKY SPRING", который состоялся в Трускавце 15-16 марта. Награждена грамотой и медалью за первое место, статуэткой в ​​номинации "За волю к победе", и специальным Кубком "За честность".