STATUS QUO

На Львівщині затримали контрабандиста

На Львівщині затримано чоловіка, який намагався контрабандою перемістити понад 60 кг наркотиків. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Львівської області.

Учора, 19 березня, за процесуальним керівництвом прокуратури області, слідчим відділом УСБУ у Львівській області затримано 31-річного мешканця Стрийського району, який переховувався від слідства та суду за вчинення злочину, передбаченого ч.3 ст.27, ч.2 ст.15, ч.3 ст.305 (організація закінченого замаху на контрабанду особливо небезпечного наркотичного засобу в особливо великих розмірах, вчинена за попередньою змовою групою осіб).

Встановлено, що у вересні 2018 року, діючи за попередньою змовою групою осіб, зловмисник організував незаконне переміщення рейсовим автобусом міжнародного сполучення "Лодзь-Долина" через митний кордон України понад 60 кг "макової соломи".

У зоні митного контролю міжнародного автомобільного пункту пропуску "Грушів" Львівської митниці ДФС, під час поглибленого огляду, правоохоронці виявили у багажному відділенні автобуса особливо небезпечний наркотичний засіб. Підозрюваного затримано в порядку ст.191 КПК України, а товар – вилучено.

На даний час вирішується питання щодо обрання йому запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою. За вчинене законом передбачена відповідальність у вигляді позбавлення волі до 12 років.


На Львовщине задержан мужчина, который пытался контрабандой переместить более 60 кг наркотиков. Об этом сообщает пресс-служба прокуратуры Львовской области.

Вчера, 19 марта, по процессуальным руководством прокуратуры области, следственным отделом УСБУ во Львовской области задержан 31-летний житель Стрыйского района, который скрывался от следствия и суда за совершение преступления, предусмотренного ч.3 ст.27, ч.2 ст.15, ч.3 ст.305 (организация законченного покушения на контрабанду особо опасного наркотического средства в особо крупных размерах, совершенное по предварительному сговору группой лиц).

Установлено, что в сентябре 2018 года, действуя по предварительному сговору группой лиц, злоумышленник организовал незаконное перемещение рейсовым автобусом международного сообщения "Лодзь-Долина" через таможенную границу Украины более 60 кг "маковой соломы".

В зоне таможенного контроля международного автомобильного пункта пропуска "Грушев" Львовской таможни ГФС, во время углубленного осмотра, правоохранители обнаружили в багажном отделении автобуса особо опасное наркотическое средство. Подозреваемый задержан в порядке ст.191 УПК Украины, а товар - изъят.

В настоящее время решается вопрос об избрании ему меры пресечения в виде содержания под стражей. За совершенное законом предусмотрена ответственность в виде лишения свободы до 12 лет.