STATUS QUO

Мешканця Стебника судитимуть за порушення виборчого законодавства

На Львівщині поліцейські притягнули до адмінвідповідальності мешканця Стебника за порушення виборчого законодавства. Чоловік причетний до пошкодження білборда із зображенням кандидата у президенти України. Про це повідомляє відділ комунікації поліції Львівської області.

19 лютого близько 18.00 у Дрогобицький відділ поліції надійшло повідомлення про те, що у місті Стебник на перехресті вулиць Дрогобицька-Грушевського виявлено пошкоджений фарбою білборд із зображенням одного з кандидатів у президенти України.

На місці події працювала слідчо-оперативна група. Поліцейські встановили, що до правопорушення причетний 29-річний мешканець міста Стебник.

За фактом складено адміністративний протокол за ст.173 (дрібне хуліганство) КУпАП, що тягне за собою накладення штрафу від трьох до семи неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадські роботи на строк від 40 до 60 годин, або виправні роботи на строк від одного до двох місяців з відрахуванням 20% заробітку, або адміністративний арешт на строк до п'ятнадцяти діб.


На Львовщине полицейские привлекли к административной ответственности жителя Стебника за нарушение избирательного законодательства. Человек причастен к повреждению билборда с изображением кандидата в президенты Украины. Об этом сообщает отдел коммуникации полиции Львовской области.

19 февраля около 18.00 в Дрогобычский отдел полиции поступило сообщение о том, что в городе Стебник на перекрестке улиц Дрогобычский-Грушевского обнаружен поврежденный краской билборд с изображением одного из кандидатов в президенты Украины.

На месте происшествия работала следственно-оперативная группа. Полицейские установили, что к правонарушению причастен 29-летний житель города Стебник.

По факту составлен административный протокол по ст.173 (мелкое хулиганство) КоАП, что влечет за собой наложение штрафа от трех до семи необлагаемых минимумов доходов граждан или общественные работы на срок от 40 до 60 часов, или исправительные работы на срок от одного до двух месяцев с отчислением 20% заработка, или административный арест на срок до пятнадцати суток.

comments powered by Disqus