STATUS QUO

У Львові виявили "жартівника", який повідомив про замінування гуртожитку

У Львові поліцейські викрили зловмисника, який надав неправдиве повідомлення про замінування гуртожитку. За словами чоловіка, він хотів у такий спосіб "пожартувати". Про це повідомляє відділ комунікації поліції Львівської області.

Нагадаємо, до поліції 10 лютого близько 01.00 надійшло анонімне повідомлення про замінування гуртожитку на вулиці Ожиновій у Львові. На місці події працювали експерти-вибухотехніки, слідчо-оперативна група, патрульні поліцейські, працівники інших служб. Загалом з будівлі  були евакуйовані 56 людей. В результаті обстеження будівлі та прилеглої території вибухонебезпечних предметів правоохоронці не виявили.

Працівники поліції встановили особу аноніма, який телефонував на 102. Ним виявився раніше судимий 19-річний львів’янин, який мешкає у цьому гуртожитку. Речові докази вилучено.

За фактом відкрите кримінальне провадження за ч.1 ст.259 (завідомо неправдиве повідомлення про загрозу безпеці громадян, знищення чи пошкодження об'єктів власності) Кримінального кодексу України. Статтею передбачене покарання у вигляді позбавлення волі на строк від двох до шести років позбавлення волі. Проводиться досудове розслідування.


Во Львове полицейские разоблачили злоумышленника, который предоставил ложное сообщение о заминировании общежития. По словам мужчины, он хотел таким образом "пошутить". Об этом сообщает отдел коммуникации полиции Львовской области.

Напомним, в полицию 10 февраля около 01.00 поступило анонимное сообщение о заминировании общежития на улице Ежевичной во Львове. На месте происшествия работали эксперты-взрывотехники, следственно-оперативная группа, патрульные полицейские, работники других служб. В общем из здания были эвакуированы 56 человек. В результате обследования здания и прилегающей территории взрывоопасных предметов правоохранители не обнаружили.

Работники полиции установили личность анонима, который звонил на 102 Им оказался ранее судимый 19-летний львовянин, который живет в этом общежитии. Вещественные доказательства изъяты.

По факту открыто уголовное производство по ч.1 ст.259 (заведомо ложное сообщение об угрозе безопасности граждан, уничтожения или повреждения объектов собственности) Уголовного кодекса Украины. Статьей предусмотрено наказание в виде лишения свободы на срок от двух до шести лет лишения свободы. Проводится досудебное расследование.

comments powered by Disqus