STATUS QUO

До Львова їде міністр екології (програма візиту)

В п’ятницю, 22 лютого 2019 року Міністр екології та природних ресурсів Остап Семерак відвідає з робочим візитом місто Львів.

Як повідомляє прес-служба Львівської ОДА, в рамках поїздки міністр зустрінеться із студентами Українського католицького Університету, для яких прочитає відкриту лекцію.

Крім цього,  Остап Семерак візьме учать в Семінарі з питань реалізації Закону України "Про оцінку впливу на довкілля" (ОВД) та Закону України "Про стратегічну екологічну оцінку" (СЕО) у Західному регіоні України. Під час семінару буде проаналізовано виконання західними регіонами України перших результатів роботи нової європейської моделі процедури оцінки впливу на довкілля та стратегічної екологічної оцінки, яка стала обов`язковою для державних програм, генпланів, містобудівних планів, стратегій розвитку областей, державних та місцевих галузевих програм. Нагадаємо, що відповідно до неї всі довгострокові програми розвитку оцінюються із врахуванням наслідків для довкілля.


В пятницу, 22 февраля 2019 Министр экологии и природных ресурсов Остап Семерак посетит с рабочим визитом город Львов.

Как сообщает пресс-служба Львовской ОГА, в рамках поездки министр встретится со студентами Украинского католического университета, для которых прочитает открытую лекцию.

Кроме этого, Остап Семерак примет участие в семинаре по вопросам реализации Закона Украины "Об оценке воздействия на окружающую среду" (ОВОС) и Закона Украины "О стратегической экологической оценке" (СЭО) в Западном регионе Украины. Во время семинара будет проанализировано выполнение западными регионами Украины первых результатов работы новой европейской модели процедуры оценки воздействия на окружающую среду и стратегической экологической оценки, которая стала обязательной для государственных программ, генпланов, градостроительных планов, стратегий развития областей, государственных и местных отраслевых программ. Напомним, что в соответствии с ней все долгосрочные программы развития оцениваются с учетом последствий для окружающей среды.

comments powered by Disqus