STATUS QUO

На Львівщині ґвалтівник і вбивця отримав 15 років

На Львівщині засудили вбивцю та ґвалтівника одинокої пенсіонерки, місцева прокуратура оскаржуватиме вирок. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Львівської області.

Самбірська місцева прокуратура підтримувала публічне обвинувачення у суді стосовно 29-річного жителя с. Конюшки-Тулиголівські, який підозрювався у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч.4 ст.187 КК України (розбій), ч.4 ст.152 КК України (зґвалтування), п.6, п.10 ч.2 ст.115 КК України (умисне вбивство).

Нагадаємо, що інцидент стався 28 грудня 2017 року у будинку одинокої пенсіонерки. Не раз судимий зловмисник проник до житла потерпілої з метою викрадення грошових коштів. Проте, крім розбою, побив та зґвалтував стареньку. При цьому, викрав 33 тис грн.

Вироком Самбірського міськрайонного суду Львівської області йому призначено покарання у вигляді позбавлення волі на строк 15 років з конфіскацією всього майна, що належить йому на праві приватної власності.

Проте прокуратура вважає такий вирок надто м’яким, а відтак, оскаржуватиме у апеляційному порядку. До набрання вироком законної сили засуджений перебуватиме у "Львівській установі виконання покарань №19".


На Львовщине осудили убийцу и насильника одинокой пенсионерки, местная прокуратура обжалует приговор. Об этом сообщает пресс-служба прокуратуры Львовской области.

Самборский местная прокуратура поддерживала публичное обвинение в суде в отношении 29-летнего жителя с. Конюшки-Тулиголовские, который подозревался в совершении уголовных преступлений, предусмотренных ч.4 ст.187 УК Украины (разбой), ч.4 ст.152 УК Украины (изнасилование), п.6, п.10 ч.2 ст.115 УК Украины (умышленное убийство).

Напомним, что инцидент произошел 28 декабря 2017 год в доме одинокой пенсионерки. Не раз судимый злоумышленник проник в жилище потерпевшей с целью похищения денег. Однако, кроме разбоя, избил и изнасиловал старушку. При этом, похитил 33 тыс грн.

Приговором Самборского горрайонного суда Львовской области ему назначено наказание в виде лишения свободы на срок 15 лет с конфискацией всего имущества, принадлежащего ему на праве частной собственности.

Однако прокуратура считает такой приговор слишком мягким, поэтому будет обжаловать в апелляционном порядке. До вступления приговора в законную силу осужденный будет находиться в "Львовской учреждении исполнения наказаний №19".

comments powered by Disqus