STATUS QUO

На Львівщині на 5 місяців заарештували чоловіка, який погрожував дружині вбивством

Бродівський районний суд Львівської області засудив до п'яти місяців арешту чоловіка, який погрожував своїй дружині вбивством. Жінка не погодилася на примирення та просила суворого покарання для чоловіка. Про це стало відомо з Єдиного державного реєстру судових рішень. 

У листопаді минулого року, на подвір'ї свого будинку на вул. Грушевського, 18, у с. Заболотці, Бродівського району Львівської області, під час конфлікту з дружиною, з метою її залякування погрожував їй вбивством і декілька разів замахнувся металевим ломом, намагаючись нанести удари потерпілій. Дружина, злякавшись, втекла.

В судовому засіданні обвинувачений свою вину у погрозах вбивством відносно своєї дружини визнав повністю, щиро розкаявся, шкодував, що вчинив неправомірно, та зобов'язувався в подальшому не вчиняти кримінальних правопорушень, просив суворо не карати.

Проте потерпіла в судовому засіданні просили призначити суворе покарання, заважаючи, що протиправна поведінка обвинуваченого постійно повторюється, і вона не бажала примиритися з ним.

Виходячи з вищенаведених обставин суд визнав чоловіка винним у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст.129 КК України, та призначив йому покарання у виді п'яти місяців арешту. Вирок може бути оскаржений до Львівського апеляційного суду через Бродівський районний суд протягом 30 днів з дня його проголошення, з підстав передбачених ст. 394 КПК України.


Бродовский районный суд Львовской области приговорил к пяти месяцам ареста мужчину, который угрожал своей жене убийством. Женщина не согласилась на примирение и просила сурового наказания для мужчины. Об этом стало известно из Единого государственного реестра судебных решений. 

В ноябре прошлого года, во дворе своего дома на ул. Грушевского, 18, в с. Заболотцы, Бродовского района Львовской области, во время конфликта с женой, с целью ее запугивания угрожал ей убийством и несколько раз замахнулся металлическим ломом, пытаясь нанести удары потерпевшей. Жена, испугавшись, убежала.

В судебном заседании обвиняемый свою вину в угрозах убийством в отношении своей жены признал полностью, искренне раскаялся, жалел, что поступил неправомерно, и обязывался в дальнейшем не совершать уголовных преступлений, просил строго не наказывать.

Однако потерпевшая в судебном заседании просили назначить суровое наказание, мешая, что противоправное поведение обвиняемого постоянно повторяется, и она не желала примириться с ним.

Исходя из вышеприведенных обстоятельств суд признал мужчину виновным в совершении уголовного преступления, предусмотренного ч.1 ст.129 УК Украины, и назначил ему наказание в виде пяти месяцев ареста. Приговор может быть обжалован в Львовского апелляционного суда через Бродовский районный суд в течение 30 дней со дня его провозглашения, по основаниям предусмотренным ст. 394 УПК Украины.

comments powered by Disqus