STATUS QUO

Відомий лоукост відкриє сім додаткових рейсів зі Львова

Wizz Air вводить в аеропорту "Львів" сім додаткових рейсів на сезон "Літо 2019". Про це повідомляє прес-служба аеропорта.

Авіакомпанія Wizz Air у новому літньому сезоні суттєво змінює частотність на чотирьох напрямках. Таким чином перевізник буде виконувати 30 рейсів у тиждень з/до Міжнародного аеропорту "Львів" ім. Данила Галицького у 10 напрямках.

Кількість рейсів буде збільшено у: Братиславу – з 2 до 3; Гданськ – з 2 до 4; Берлін – з 2 до 4 та Вроцлав – з 3 до 5.

Нагадаємо, угорський лоукост-перевізник Wizz Air відновив свою роботу у МА "Львів" ім. Данила Галицького усередині 2017 році, відкривши рейси у Вроцлав та Берлін.

У березні 2018 року – додано ще три: у Дортмунд, Гданськ та Катовіце. Згодом було вирішено почати польоти у Лондон-Лутон. Таким чином, станом на літній сезон 2018 року було шість напрямків, а влітку 2019 року їх стане фактично вдвічі більше – 10.

У кінці жовтня стартували рейси у Вільнюс та Братиславу, в середині грудня – у Франкфурт-Хан, а з 3 березня 2019 року – у Копенгаген.

Анонсовані рейси у Франкфурт та Копенгаген виведуть Wizz Air у абсолютні лідери за кількістю напрямків з/до аеропорту "Львів" – з березня наступного року авіакомпанія буде виконувати польоти у 10 напрямках, у шість країн Європи. А частотність у літній сезон сягне 30 рейсів у тиждень.

638ce869cfce1ff2f27f51b04918aa2b.jpg


Wizz Air вводит в аэропорту "Львов" семь дополнительных рейсов на сезон "Лето 2019". Об этом сообщает пресс-служба аэропорта.

Авиакомпания Wizz Air в новом летнем сезоне существенно меняет частотность на четырех направлениях. Таким образом перевозчик будет выполнять 30 рейсов в неделю из/в Международный аэропорт "Львов" им. Даниила Галицкого по 10 направлениям.

Количество рейсов будет увеличено в: Братиславу - с 2 до 3, Гданьск - с 2 до 4; Берлин - с 2 до 4 и Вроцлав - с 3 до 5.

Напомним, венгерский лоукост-перевозчик Wizz Air возобновил свою работу в МА "Львов" им. Данила Галицкого в 2017 году, открыв рейсы в Вроцлав и Берлин.

В марте 2018 - добавлено еще три: в Дортмунд, Гданьск и Катовице. Впоследствии было решено начать полеты в Лондон-Лутон. Таким образом, на летний сезона 2018 года были шесть направлений, а летом 2019-го их станет фактически вдвое больше - 10.

В конце октября стартовали рейсы в Вильнюс и Братиславу, в середине декабря - во Франкфурт-Хан, а с 3 марта 2019 - в Копенгаген.

Анонсированные рейсы в Франкфурт и Копенгаген выведут Wizz Air в абсолютные лидеры по количеству направлений из/до аэропорта "Львов" - с марта следующего года авиакомпания будет выполнять полеты в 10 направлениях, в шесть стран Европы. А частотность в летний сезон составит 30 рейсов в неделю.

comments powered by Disqus