STATUS QUO

На Львівщині Mercedes збив дитину

На автодорозі Львів – Шегині автомобіль Mercedes Sprinter збив 13-річного хлопчика. Дитину госпіталізували у реанімацію. Про це повідомляє Департамент з питань цивільного захисту Львівської облдержадміністрації.

О 19:11 в с. Шегині, Мостиського району, на автодорозі Львів-Шегині, водій, 1991 року народження, житель с. Шегині, Мостиського району, керуючи автомобілем Mercedes Sprinter, здійснив наїзд на пішохода (дитину), 2004 року народження, жителя с. Крукеничі, Мостиського району. Внаслідок наїзду пішохід отримав тілесні ушкодження та госпіталізований в реанімаційне відділення Мостиської центральної районної лікарні. Проводиться дослідча перевірка.


На автодороге Львов - Шегини автомобиль Mercedes Sprinter сбил 13-летнего мальчика. Ребенка госпитализировали в реанимацию. Об этом сообщает Департамент по вопросам гражданской защиты Львовской облгосадминистрации.

В 19:11 в с. Шегини, Мостиского района, на автодороге Львов-Шегини, водитель, 1991 года рождения, житель с. Шегини, Мостиского района, управляя автомобилем Mercedes Sprinter совершил наезд на пешехода (ребенка), 2004 года рождения, жителя с. Крукеничи, Мостиского района. В результате наезда пешеход получил телесные повреждения и госпитализирован в реанимационное отделение Мостиской центральной районной больницы. Проводится доследственная проверка.

comments powered by Disqus