STATUS QUO

У Східниці побудують каналізацію за кошти ЄС

У Східниці розпочинають будівництво каналізаційних споруд за кошти ЄС. Про це повідомили у Східниці селищній раді, пише ZIK

У Східниці розпочинається будівництво каналізаційних споруд із системою глибокого біологічного очищення стічних вод на вул. Коновальця і вул. Котляревського, яке ведеться за кошти Європейського Союзу. Такі заходи необхідні для того, аби захистити родовища мінеральної води від можливого потрапляння каналізаційних стоків.

Проект будівництва каналізаційних споруд із системою очистки, на вул. Коновальця і вул. Котляревського переміг у конкурсі проектів "Програми транскордонного співробітництва Польща – Білорусь – Україна 2014-2020 роки", Східниця отримала можливість залучити до розвитку інфраструктури курорту кошти Європейського Союзу.

Це передбачено у межах реалізації транскордонного проекту "Охорона вод Солінського озера та лікувальних вод курорту Східниця – спільний виклик та шанс на збереження і використання потенціалу природної спадщини" упродовж 2018-2020 рр. Розмір гранту ЄС на весь проект становить понад 1,7 млн євро, розповіли у селищній раді.


В Сходнице начинают строительство канализационных сооружений на средства ЕС. Об этом сообщили в Сходнице поселковом совете, пишет ZIK

В Сходнице начинается строительство канализационных сооружений с системой глубокой биологической очистки сточных вод на ул. Коновальца и ул. Котляревского, которое ведется на средства Европейского Союза. Такие меры необходимы для того, чтобы защитить месторождения минеральной воды от возможного попадания канализационных стоков.

Проект строительства канализационных сооружений с системой очистки, на ул. Коновальца и ул. Котляревского победил в конкурсе проектов "Программы трансграничного сотрудничества Польша - Беларусь - Украина 2014-2020 годы", Сходница получила возможность привлечь к развитию инфраструктуры курорта средства Европейского Союза.

Это предусмотрено в рамках реализации трансграничного проекта "Охрана вод Солинского озера и лечебных вод курорта Сходница - общий вызов и шанс на сохранение и использование потенциала природного наследия" в течение 2018-2020 гг. Размер гранта ЕС на весь проект составляет более 1700000 евро, рассказали в поселковом совете.