STATUS QUO

У Дрогобицькому районі ще одне село хоче влитися у Меденицьку ОТГ

У неділю, 16 вересня, у Дрогобицькому районі ще в одному селі провели схід громади, щоб вирішити питання щодо приєднання с. Ріпчиці до Меденицької ОТГ. Про це повідомив IA ZIK, інформує "Трускавецький вісник". 

Схід скликали ініціативні мешканці села, які хочуть розвитку, для обговорення майбутнього с. Ріпчиці. Їх чи не найбільше хвилювало питання: чому Ріпчиці не в складі Меденицької ОТГ, створеної місяць тому?

"Приємно, що Дрогобиччина нарешті "прокинулась", а Ріпчиці лише перше з сіл (але не останнє), де жителі самоорганізувались, щоб поцікавитися "Чому ми не ввійшли в Меденицьку громаду?"

Тарас Баранецький, Львівський центр місцевого самоврядування

Позиція сходу села однозначна – майбутнє Ріпчиць в ОТГ.


В воскресенье, 16 сентября, в Дрогобычском районе еще в одном селе провели сход общины, чтобы решить вопрос о присоединении с. Репчицы к Меденицкой ОТГ. Об этом сообщил IA ZIK, информирует "Трускавецкий вестник". 

Сход созвали инициативные жители села, которые хотят развития, для обсуждения будущего с. Репчицы. Их больше всего волновал вопрос: почему Репчицы не в составе Меденицькои ОТГ, созданной месяц назад?

"Приятно, что Дрогобиччина наконец "проснулась", а Репчицы только первое из сел (но не последнее), где жители самоорганизовались, чтобы поинтересоваться "Почему мы не вошли в Меденицкую громаду?"

Тарас Баранецкий, Львовский центр местного самоуправления

Позиция схода села однозначна - будущее Репчицы в ОТГ.

comments powered by Disqus