STATUS QUO

АЗК Вог, питна вода, добра вода, паливо

WOG випустив власний бренд питної води

Компанія WOG запустила виробництво нового продукту - води "Дико добра", яка добувається із глибинних джерел в екологічно чистому високогір’ї Карпат.

Завдяки природному тиску, без механічного втручання та ультрафіолетової обробки мінеральна природна лікувально-столова вода "Дико добра" надходить на лінію розливу в первозданному вигляді, зберігаючи свою структуру та всі природні компоненти. Таким чином, споживач отримує "живу воду", яка має лікувальні властивості та є природним біостимулятором організму.

Вода - це один із найпопулярніших товарів, представлених на полицях АЗК. Особливо в літній сезон. WOG завжди пропонує клієнтам тільки кращі товари, тому вирішили випустити воду власного виробництва, в якості якої повністю впевнені. "Дико добра" - це чиста "жива вода", яка добувається із глибинних джерел Карпат і потрапляє до споживача в первозданному вигляді, - говорить Павло Шибаєв, керівник дирекції управління магазинами мережі АЗК WOG.

Свердловина води "Дико добра", глибина якої 80 метрів, знаходиться на Закарпатті та включена до Європейського реєстру Натуральних Мінеральних вод. Якість і безпека виробництва відповідають міжнародним стандартам FSSC 22000 і ISO9001:2015, що підтверджено Сертифікатами TUV International Certification (TIC).

WOG пропонує слабогазовану та негазовану воду, яка представлена у зручних пляшках об’ємом 0,5 л та пляшках сімейного формату ємністю 1,5 л. Також можна обрати варіант дико доброї води у мобільному виконанні "спорт" об’ємом 0,8 л. Новий продукт підходить для повсякденного вжитку та має кислотно-лужний баланс води рН 7.3. Такий рН води ідеальний для організму людини.

А ще ми подбали і про найменших відвідувачів наших об’єктів - веселий дизайн обов’язково сподобається дітям. Адже з пляшок на вас дивляться цікаві образи дикої природи, легко та по-доброму обіграні, трішки кумедні та по-дитячому смішні, - додав Павло Шибаєв.

Придбати воду "Дика добра" можна на всіх АЗК WOG, WOG CAFE та WOG MARKET.


Довідка. Мережа автозаправних комплексів WOG нараховує близько 500 об'єктів у всіх областях України. WOG є найбільшою українською монобрендовою мережею АЗС на вітчизняному ринку нафтопродуктів. Всі нафтопродукти в мережі WOG - виключно імпортного виробництва, і відповідають стандарту Євро-5. Поставки здійснюються з найсучасніших нафтопереробних заводів Румунії, Ізраїлю, Греції, Литви, Польщі, Білорусі та інших країн. Компанія активно розвиває супутні сервіси та послуги, зокрема, мережу WOG CAFE і WOG MARKET. Власники мережі WOG - Степан Івахів, Сергій Лагур, Софія Єремеєва і Роман Єремеєв.

Автор: Гололобова Мадина