STATUS QUO

На Львівщині судитимуть патрульного за спричинення ДТП

На Львівщині судитимуть інспектора патрульної поліції за порушення правил безпеки дорожнього руху. Про це повідомляє Державне бюро розслідування. 

Cлідчі теруправління ДБР, розташованого у місті Львові, завершили досудове розслідування стосовно водія-інспектора сектору реагування патрульної поліції Яворівського відділу поліції ГУ НП у Львівській області. Працівника поліції підозрюють у порушенні правил безпеки дорожнього руху.

Досудовим розслідуванням встановлено, що поліцейський, перебуваючи за кермом власного автомобіля, на автошляху "Львів- Краківець" поблизу міста Яворів Львівської області спричинив дорожньо-транспортну пригоду. Внаслідок ДТП двом пасажирам автомобіля завдано тяжких та середньої тяжкості тілесних ушкоджень.

Посадовій особі було повідомлено про підозру у скоєнні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 286 Кримінального кодексу України (порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особою, яка керує транспортним засобом, що заподіяли потерпілому тяжке тілесне ушкодження) та обрано запобіжний захід у вигляді домашнього арешту.

Обвинувальний акт скеровано до суду. У разі доведення вини, правоохоронцю загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 3 до 8 років з позбавленням права керувати транспортними засобами на строк до 3 років або без такого.


На Львовщине будут судить инспектора патрульной полиции за нарушение правил безопасности дорожного движения. Об этом сообщает Государственное бюро расследования. 

Следователи теруправления ГБР, расположенного в городе Львове, завершили досудебное расследование в отношении водителя-инспектора сектора реагирования патрульной полиции Яворивского отдела полиции ГУ НП во Львовской области. Работника полиции подозревают в нарушении правил безопасности дорожного движения.

Досудебным расследованием установлено, что полицейский, находясь за рулем собственного автомобиля, на автодороге "Львов-Краковец" вблизи города Яворов Львовской области вызвал дорожно-транспортное происшествие. В результате ДТП двум пассажирам автомобиля нанесены тяжелые и средней тяжести телесных повреждений.

Должностному лицу было сообщено о подозрении в совершении уголовного преступления, предусмотренного ч. 2 ст. 286 Уголовного кодекса Украины (нарушение правил безопасности дорожного движения или эксплуатации транспорта лицом, управляющим транспортным средством, причинившие потерпевшему тяжкое телесное повреждение) и избрана мера пресечения в виде домашнего ареста.

Обвинительный акт направлен в суд. В случае доказательства вины, полицейскому грозит наказание в виде лишения свободы на срок от 3 до 8 лет с лишением права управлять транспортными средствами на срок до 3 лет или без такового.