STATUS QUO

мусороперерабатывающий завод, Яворовский район, скандал

На Яворівщині обговорення щодо сміттєпереробного заводу закінчилося скандалом

На Яворівщині громадські обговорення щодо будівництва сміттєпереробного заводу закінчилися скандалом. Про це повідомляє інформаційний портал Yavir.Net

13 липня, в селі Залужжя, Яворівського району, на виконання доручення голови Львівської ОДА в сільському Народному домі проводились громадські слухання щодо сміттєпереробного заводу. В них приймали участь перший заступник голови Яворівської райдержадміністрації, начальник відділу екологічної експертизи та поводженням з ТПВ Львівської ОДА, представник департаменту архітектури та містобудування Львівської ОДА, селищний голова смт. Шкло, сільські голови Старичі та Залужжя.

Предметом розгляду даних слухань, було розташування заводу по переробці ТПВ на земельній ділянці біля села Новий Яр, поблизу села Старичі та селища Шкло. Як повідомляє видання, місцевих мешканців збурило, що це виявилося не громадськими обговореннями, а лише роз’ясненням місцевому населенню про поводження з ТПВ та необхідність сміттєпереробних заводів. В результаті люди відмовились слухати чиновників з обласного центру та залишили приміщення Народного дому.


На Яворовщине общественные обсуждения по поводу мусороперерабатывающего завода закончились скандалом. Об этом сообщает информационный портал Yavir.Net

13 июля, в селе Залужье, Яворовского района, по поручению председателя Львовской ОГА в сельском Народном доме проводились общественные слушания по поводу строительства мусороперерабатывающего завода. В них принимали участие первый зампредседателя Яворовской райгосадминистрации, начальник отдела экологической экспертизы и обращением с ТБО Львовской ОГА, представитель департамента архитектуры и градостроительства Львовской ОГА, поселковый голова пгт. Стекло, сельские головы Старычи и Залужье.

Предметом рассмотрения данных слушаний было расположение завода по переработке ТБО на земельном участке возле села Новый Яр, вблизи села Старычи и поселка Шкло. Как сообщает издание, местных жителей возмутило, что это оказались не не общественные обсуждения или слушания, а всего лишь разъяснение местному населению необходимости строительства мусороперерабатывающих заводов. В результате люди отказались слушать чиновников из областного центра и покинули помещение Народного дома.

Автор: Тетяна Костенко