STATUS QUO

У Львові "замінували" банк: зловмисник затриманий

Сьогодні, 19 червня, на оперативну лінію 102 зателефонував чоловік та повідомив, що у Львові на вулиці Суботівській заміновано приміщення одного з банків.

Правоохоронці евакуювали працівників та відвідувачів фінустанови, експерти-вибухотехніки обстежили приміщення та прилеглу територію – вибухонебезпечних предметів не виявлено.

Під час слідчо-оперативних заходів поліцейські встановили, що неправдиве повідомлення про замінування надав 23-річний львів’янин, який також причетний до скоєння аналогічного злочину. За цими фактами відкриті кримінальні провадження за ч.1 та ч.2 ст.259 (завідомо неправдиве повідомлення про загрозу безпеці громадян, знищення чи пошкодження об'єктів власності) Кримінального кодексу України.

Зловмисника затримано в порядку ст.208 КПК України, невдовзі суд обере йому міру запобіжного заходу. 


Сегодня, 19 июня, на оперативную линию 102 позвонил мужчина и сообщил, что во Львове на улице Субботовской заминировано помещение одного из банков.

Правоохранители эвакуировали работников и посетителей финучреждения, эксперты-взрывотехники обследовали помещения и прилегающую территорию - взрывоопасных предметов не обнаружено.

В ходе следственно-оперативных мероприятий полицейские установили, что ложное сообщение о заминировании предоставил 23-летний львовянин, который также причастен к совершению аналогичного преступления. По этим фактам открыты уголовные производства по ч.1 и ч.2 ст.259 (заведомо ложное сообщение об угрозе безопасности граждан, уничтожения или повреждения объектов собственности) Уголовного кодекса Украины.

Злоумышленник задержан в порядке ст.208 УПК Украины, вскоре суд изберет ему меру пресечения.