STATUS QUO

У Львові порахують вуличних котів

26−30 червня у Львові пройде підрахунок безпритульних котів за унікальним алгоритмом, розробленим у співпраці з опікунами котів на базі платформи Animal-ID.info.

Таким чином Львів стане першим містом світу, яке здійснить такий підрахунок.

До сьогодні жоден муніципалітет, жодне місто світу не знайшло методику, завдяки якій можна було б порахувати безпритульних котиків. Ми будемо першими. Часто говоримо, що у Львові є багато безпритульних тварин, але, не знаючи їх кількості, ми не розуміємо масштабів цієї проблеми. Тому зараз ми їх порахуємо і будемо знати напевно. Це своєрідне маркетингове дослідження, на базі якого зможемо збудувати стратегію та сформувати чіткі покрокові плани її виконання", — розповіла директорка ЛКП «Лев» Оксана Кошак.

Перевагою Львова є те, що тут вже тричі проводили підрахунок безпритульних собак.

Ми очікуємо від підрахунку ще більшого розуміння ситуації з котами. Можливо, збільшення фінансування міста для охоплення стерилізацією ще більшої кількості безпритульних котів, адже популяція котів щороку зростає. Хочу звернутися також до мешканців долучатися і допомагати тваринам. Всі коти чудесні і приносять нам користь та естетичне задоволення», — зауважила опікун безпритульних тварин Тетяна Калимон.

Як стати волонтером і допомогти рахувати котиків?

Підрахунок триватиме 26−30 червня на території міста Львова, з 7:00 до 22:00 год. Організатори підрахунку котів оголошують про старт реєстрації волонтерів. Рахувати котів може кожен, хто виявить таке бажання. Для цього потрібно зареєструватися на Animal-ID.info. Підрахунок охопить усю територію міста.


26-30 июня во Львове пройдет подсчет бездомных кошек по уникальному алгоритму, разработанному совместно с опекунами котов на базе платформы Animal-ID.info.

Таким образом Львов станет первым городом мира, которое осуществит такой подсчет.

До сих пор ни один муниципалитет, ни один город мира не нашел методику, благодаря которой можно было бы посчитать беспризорных кошек. Мы будем первыми. Часто говорим, что во Львове есть много бездомных животных, но, не зная их количества, мы не понимаем масштабов этой проблемы. Поэтому сейчас мы их посчитаем и будем знать наверняка. Это своеобразное маркетинговое исследование, на базе которого сможем построить стратегию и сформировать четкие пошаговые планы ее выполнения, - рассказала директор ЛКП «Лев» Оксана Кошак.

Преимуществом Львова является то, что здесь уже трижды проводили подсчет бездомных собак.

Мы ожидаем от подсчета еще большего понимания ситуации с котами. Возможно, увеличение финансирования города для охвата стерилизацией еще большего количества бездомных кошек, ведь популяция котов ежегодно растет. Хочу обратиться также к жителям с просьбой участвовать и помогать животным. Все коты чудесные и приносят нам пользу и эстетическое удовольствие, - отметила опекун бездомных животных Татьяна Калимон.

Как стать волонтером и помочь считать котиков?

Подсчет продлится 26-30 июня на территории города Львова, с 7:00 до 22:00. Организаторы подсчета котов объявляют о старте регистрации волонтеров. Считать кошек может каждый, кто изъявит такое желание. Для этого нужно зарегистрироваться на Animal-ID.info. Подсчет охватит всю территорию города.