STATUS QUO

У Львові 18-річна дівчина напала на іноземця

У Львові поліцейські викрили трьох зловмисниць, причетних до пограбувань.

В Галицький відділ поліції звернувся 29-річний іноземець. За словами чоловіка, 9 червня близько 5.00 на проспекті Чорновола невідома дівчина, заподіявши тілесні ушкодження, заволоділа його мобільним телефоном, грошовими коштами в сумі 1000 гривень та золотим ланцюжком.

Поліцейські встановили особу зловмисниці – 18-річної місцевої мешканки. З’ясувалося, що дівчина причетна також до інших пограбувань, вчинених разом з двома подругами віком 22 та 32 роки.

Усім трьом зловмисницям повідомлено про підозру в скоєнні злочинів за ч.2 ст.186 Кримінального кодексу України (грабіж). Статтею передбачене покарання у вигляді позбавлення волі на строк від чотирьох до шести років. Двом із жінок обрано міру запобіжного заходу у вигляді домашнього арешту.

Проводиться досудове розслідування. Працівники поліції перевіряють зловмисниць на причетність до інших кримінальних правопорушень.


Во Львове полицейские разоблачили трех злоумышленниц, причастных к ограблениям.

В Галицкий отдел полиции обратился 29-летний иностранец. По словам мужчины, 9 июня около 5.00 на проспекте Черновола неизвестная девушка, причинив телесные повреждения, завладела его мобильным телефоном, денежными средствами в сумме 1000 гривен и золотой цепочкой.

Полицейские установили личность злоумышленницы - 18-летней местной жительницы. Выяснилось, что девушка причастна также к другим ограблениям, совершенным вместе с двумя подругами в возрасте 22 и 32 года.

Всем трем злоумышленницам сообщено о подозрении в совершении преступлений по ч.2 ст.186 Уголовного кодекса Украины (грабеж). Статьей предусмотрено наказание в виде лишения свободы на срок от четырех до шести лет. Двум из женщин избрана мера пресечения в виде домашнего ареста.

Проводится досудебное расследование. Работники полиции проверяют злоумышленниц на причастность к другим уголовным преступлениям.