STATUS QUO

На Львівщині чоловік поранив ножем родича

На Львівщині під час побутового конфлікту зловмисник поранив ножем свого родича. Зловмисник, котрий раніше вже притягувався до кримінальної відповідальності, намагався втекти, проте його затримали поліцейські. Про це повідомляє відділ комунікації поліції Львівської області.

У Пустомитівський відділ поліції 18 квітня надійшло повідомлення від 25-річного мешканця одного з сіл району про те, що під час побутового конфлікту його родич наніс йому кілька ножових поранень.

На місці події працювала слідчо-оперативна група. Поліцейські встановили, що близько 18.00 на території домогосподарства між господарем та його 47-річним родичем виник конфлікт, під час якого зловмисник, котрий раніше вже притягувався до кримінальної відповідальності, наніс потерпілому кілька ножових поранень, травмувавши ногу та грудну клітину. Зловмисник намагався втекти – він саме біг полем у напрямку автодороги, коли його наздогнали та затримали поліцейські.

Правоохоронці встановлюють обставини події, призначено експертизи.


На Львовщине во время бытового конфликта злоумышленник ранил ножом своего родственника. Злоумышленник, который ранее уже привлекался к уголовной ответственности, пытался убежать, однако его задержали полицейские. Об этом сообщает отдел коммуникации полиции Львовской области.

В Пустомытовский отдел полиции 18 апреля поступило сообщение от 25-летнего жителя одного из сел района о том, что во время бытового конфликта его родственник нанес ему несколько ножевых ранений.

На месте происшествия работала следственно-оперативная группа. Полицейские установили, что около 18.00 на территории домохозяйства между хозяином и его 47-летним родственником возник конфликт, в ходе которого злоумышленник, который ранее уже привлекался к уголовной ответственности, нанес потерпевшему несколько ножевых ранений, травмировал ногу и грудную клетку. Злоумышленник пытался убежать - он как раз бежал по полю в направлении автодороги, когда его догнали и задержали полицейские.

Правоохранители устанавливают обстоятельства происшествия, назначены экспертизы.

comments powered by Disqus